Piščanci proste (pašne) reje oz. bio piščanci

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

12. mar 2009 8:31

Amapak je res bolje, da se držiš iskanja bio -kur cenjeni kolega celinet, ekonomija ti nekako ne gre - vsak poskus da bi dokazal nasprotno se ti sfiži. Čeprav v osnovi držim s teboj- dedci pa ja skup držimo, a ne. Bolje je da se sprijazniš, da je na tem forumu nekaj brhtnih in predvsem z znanjem dobro oboroženih gospe,ki razturajo v vsaki temu : od vzgoje otroka do ,kot vidiš sam, kur. In pri vsem tem ti ne more pomagati niti latinščina niti bog. LP hedonist

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

12. mar 2009 10:21

mogoce se mi dozdeva da mogoce kdo drug nima pojma o ekonomiji. povprecna poraba piscancjega mesa na prebivalca v slovenijei je bila v letu 2007 24 kg na prebivalca (uvozenih, domacih, predelanih, celih... ipd.) potencialni trzni delez pa znasa kot omenjeno 3% za tri zgornje tri boljse vrste piscancev. in ker je moje znanje ekonomije bolj prakticno kot teoreticno mi to pove, da lahko potencialno prodam v sloveniji cca. 144000 kg boljsega piscanjcjega mesa. seveda je pa odvisno od poslovne strategije in marketinga pa distribucije in ostalih dejavnikov kaksen delez trga bi osvojil. ker poleg placevanja racunov vodim tudi uspesno podjetje vem o tem mogoce tudi kaj, ne? latinscina pa je bila samo odgovor vendelini in ne kaksna molitev bogu! pa da ne bomo kure, ki tekajo v krogu, pa obljubim, da ne bom napisal pod to temo nič več drugaga, kot samo še podatek, ce ga dobim, kje se v sloveniji dobi kaksno dobro kuro, brez tezav in celoletne cakalne vrste! cellnet

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

12. mar 2009 13:43

Tudi jaz se ne bom več oglasil v zvezi s to temo. No sej sem že mislil pred tem a moram na tvoje podtikanje napisati tole: veš, sej jaz nisem mislil , da je izrek, ki si ga navedel molitev . Tudi sam imam nekaj klasične izobrazbe in mi latinščina ni povsem tuja in če kaj poznam potem je to kar nekaj latinskih izrekov in modrih misli. Tvoj namig je nekoliko pritlehen pa je vseeno ali je veljal meni, vendelini ali komu drugemu. V bodoče se le vzdrži takih nepotrebnih trditev saj ti niso ne v ponos še manj v čast. Ko boš našel kure pa le sporoči. LP hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. mar 2009 13:57

cellnet je napisal/a:
in ker je moje znanje ekonomije bolj prakticno kot teoreticno mi to pove, da lahko potencialno prodam v sloveniji cca. 144000 kg boljsega piscanjcjega mesa. seveda je pa odvisno od poslovne strategije in marketinga pa distribucije in ostalih dejavnikov kaksen delez trga bi osvojil. ker poleg placevanja racunov vodim tudi uspesno podjetje vem o tem mogoce tudi kaj, ne? cellnet

Evo, pa vemo, h komu (kam, nas bo še obvestil) ob letu osorej po nakupih bio piščancev..............In dvignili bomo tisti %, ni vrag, da ne!               

Ja, je pa res, da bodo iz bio jajčk prišli bio , pa tudi bio. Se torej obetajo tudi bio jajčka?

rimljanka - zasebno mnenje

lapuh  

član od: 9.3.2009

sporočila: 9

12. mar 2009 14:17

kaj če bi se iz bio kokoši raje preselili na temo purani baje je še bolj zdravo meso . lapuh

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. mar 2009 14:39

ali pa na  mestne golobe  - ti so večinoma iz "proste reje".

Cila

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. mar 2009 14:48

lapuh je napisal/a:
kaj če bi se iz bio kokoši raje preselili na temo purani baje je še bolj zdravo meso .lapuh

lahko, le ne vprašat, kako se nasadi puran(ka).

ežoj

lapuh  

član od: 9.3.2009

sporočila: 9

12. mar 2009 21:15

ja tudi to lahko obdelamo kako se nasadi puranka če kdo ve seveda mogoče ravnokar kdo išče odgovor-nasvet lapuh

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

13. mar 2009 16:40

evo, da se jih dobiti tudi v sloveniji. da ne bo reklama, mi pošljite sporočilo, če koga zanima kje. cellnet

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

13. mar 2009 16:54

Ma zakaj pa reklama, če se o tem že vsi menimo trinajst strani, pa še povej, kje si jih našel.

Če so taka rariteta reklame itak ne potrebujejo.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti