Zlati prinašalec - ga je kdo videl?

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

26. feb 2009 16:24

Tudi jaz držim pesti, da bo Zlatko kmalu doma. Če tista gospa pravi, da je blizu doma, mogoče ne bi bilo neumno iti od vrat do vrat. Morda ga pa le najdejo. Srečno. RadaJem

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

26. feb 2009 16:32

Žalostno. Zelo! Ampak, hej, napisati na čimveč forumov, obesiti plakate, obvestiti veterinarje in lokalne lovce, obesiti plakate v šolah (!!!), ker otroci veliko opazijo in veliko "zaupajo" svojim prijateljem, trgovinah, bencinskih črpalkah,...In če so v okolici kakšna nedostopna brezna ali globeli za katere se ve, potem prositi za pomoč najbližnje plezalce ali jamarje (so vsi po vrsti ljubitelji živali ter narave in radi naredijo uslugo v tej smeri). Veliko sreče tvoji prijateljici! fresh

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

26. feb 2009 17:08

ognjič naj povem kako sem jaz našla našega rotvajlerja. bilo je konec januarja in je pes izginil,klicala sem na vse mogoče strani ,kam bi pes lahko krenil ,po 3 dneh sem se spomnila na poštarje ki nosijo pošto pa ne samo na lokalne...in glej ga zlomka pokličem na pošto blizu ljubljane in mi poštna uslužbenka pove da je pač včeraj bila tam in tam(nočem točno napisat zaradi osebnih stvari)in da je v hiši videla rotvajlerja,zelo lepega in takoj mi je dala naslov...jaz se odpravim tja in ga res najdem,so se kr mal butasti naredili in sem imela občutek da ga nikoli več ne bi videla sedaj mamo drugega rotvajlerja in ta je pa leto nazaj izginil in jaz spet na oglase po radiu ampak po 5 dneh niiiččč...kličem v zavetišče in spet nič.Po parih dneh me pa kličejo iz zavetišča in mi povedo kje imajo psa in da ga hočejo dat v zavetišče ker se lastnik ne javi.Grem ga iskat in mi gospa pove da ji je pes prišel naproti in čeprav je te pasme se ga ni ustrašila ,odpeljala ga je domov in ga privezala,zdel se ji je lep,negovan in je vedela da ga nekdo pogreša....a glej ga zlomka vsak dan ji je na pragu stala soseda z kmetije z lovcem da se psa mora ubiti ker je nevaren...obup. no letos ga imamo pod nadzorom in je spuščen samo ko smo mi zunaj,sedaj se psi gonijo in bi takoj kam mrknil,tudi prvi je čeprav je bil kastriran. želim vam ,da ga najdete,jaz sem bila vztrajna drugi člani družine bi samo čakali da se sam vrne-bedarija. kuharca37

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

26. feb 2009 17:16

na poštarje sem se takrat obrnila zato ker oni točno vedo kje imajo kakšnega psa in bi mi povedali če bi se kje kar nenadoma pojavil. kuharca37

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

26. feb 2009 18:47

Hvala kuharca37...bom takoj povprašala, če so se že obrnili na poštarja. Če kdo, potem pa res poštar ve kaj o novih hišnih ljubljencih!

Ognjič

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

27. feb 2009 8:09

Še enkrat hvala vsem za nasvete, sem vse prenesla naprej.

Včerajšnje iskanje ni bilo uspešno, so pa bili zelo veseli nasveta, da naj poštarja povprašajo. Na to so pa pozabili, ker poštarja itak ne vidijo...pride dopoldne, ko so vsi v službi, ob sobotah pa ne nosi pošte.

 

Ognjič

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

2. mar 2009 8:06

Spet težim s tem in dajem temo na vrh...

Poštar bo danes pozoren na to, če je kje kak nov hišni ljubljenček.

Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. mar 2009 10:32

Tale s poštarji mi je genijalna. Vendelina jr.

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

2. mar 2009 11:11

Želim, da bi bil poštar uspešen. Prejšnji teden štiri dni ni bilo našega mačka Garfilda. Saj vemo, da je zdaj mačji čas ženitve, a vseeno nismo bili mirni, dokler se ni vrnil. Lahko se marsikaj zgodi, še posebej ker je svoje ženitvene ambicije verjetno uresničeval v sosednji vasi. Do tja pa mora čez prometno cesto in v svoji zaljubljenosti prav lahko spregleda nevarnost na cesti. No, vrnil se je, zato iz srca želim, da bi se vrnil tudi zlati prinašalec. daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti