Indukcija gorenje

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

tema odprta - 25. feb 2009 16:41 | ogledi: 16.673 | odgovori: 44

Glede na to, da se selimo in po dveh letih spet opremljam kuhinjo imam eno vprašanje:

- ali ste zadovoljne z indukcijo brez funkcije Power Boost.

Pred 2 leti sem prav zaradi tega, ker Gorenjeva SK plošča 2+2, ni imela te dodatne fuknkcije, vzela Electrolux 2+2 ter bila zelo zadovoljna. Res je, da funkcija Power boost ne deluje na obeh indukcijah hkrati, je pa zadeva zelo hitra.

Glede na to, da sem funkcijo navajena uporabljati, se bojim, da mi bo manjkala....

Ker kupujem kuhinjo Gorenje in je trenutno akcija: če vzameš 3 velike aparate dobiš pomivalca gratis (sicer 595 EUR), želim to izkoristiti. Pa vendar ne na račun tega, da ne bi bila zadovoljna.

Kakšne so vaše izkušnje??

Simona

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

25. feb 2009 16:50

A ta power boost pomeni, da se zadeva še hitreje segreje kot sicer???

Ker, če je to to, potem njihova plošča 2+2 to vsekakor ima - to je tisti senzorček označen s črko P:

Jaz jo uporabim le poredko, saj se mi zdi že sama deveeta stopnja izjemno hitra.

 

 

 

Lep dan

 

 

 

 

 

 

rrr

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

25. feb 2009 22:55

No sem bila malo površna in ni res tako kot sem napisala. Gorenjeva indukcija (4) ima tudi funkcijo Powerboost, sem pa danes našla še eno hudo indukcijo Electrolux, širine dobrih 70 cm - predvsem zelo lepo (brez označenih kuhališč - krogov, namesto tega so samo sredinsko označeni križci... ), pa sem spet v dilemi kaj kupiti... Simona

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

30. mar 2009 22:04

Ribaracarak,se popolnoma strinjam s tabo. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

30. mar 2009 22:24

Jaz pa funkcijo Powerboost zelo veliko uporabljam, kupila sem pa Electrolux 4 indukcije, širina plošče 71 cm.... Po velikonočnih praznikih pa montaža kuhinje... Simona

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

31. mar 2009 8:13

Ko se enkrat navadiš na poweboost, težko preživiš brez njega ;))) Tudi jaz ga zelo veliko uporabljam.

rdeca jagoda  

član od: 5.3.2009

sporočila: 39

31. mar 2009 19:23

Tudi jaz funkcijo Powerboost zelo veliko uporabljam, je super in bi težko shajala brez nje. Imam pa Elektrolux-ovo ploščo in sem zelo zadovoljna z njo. Gorenjeve ne poznam, vendar zaradi slabih izkušenj z gorenjevim pralnim strojem in sušilnim strojem sem se zaobljubila, da gorenjevih aparatov ne kupujem več. Vse ostalo imam od elektroluxa in sem zadovoljna. rdeca jagoda

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

31. mar 2009 20:11

rdeca jagoda je napisal/a:
Tudi jaz funkcijo Powerboost zelo veliko uporabljam, je super in bi težko shajala brez nje. Imam pa Elektrolux-ovo ploščo in sem zelo zadovoljna z njo. Gorenjeve ne poznam, vendar zaradi slabih izkušenj z gorenjevim pralnim strojem in sušilnim strojem sem se zaobljubila, da gorenjevih aparatov ne kupujem več. Vse ostalo imam od elektroluxa in sem zadovoljna. rdeca jagoda
Brez zamere rdeča jagoda ampak moram pripomnit tole o Gorenju... Decembra smo se selili v novo stanovanje opremljali na novo vse... Kupili kompleten TOP program od Electroluxa ( razen vgradnega hladilnika in skrinje) in kaj se zgodi... ob priklopu pečice ne deluje vgrajena ambientalna lučka - vzrok - kontakti že v tovarni niso bili spojeni - ampak za popravilo je bilo potrebno razdreti celo čelno ploščo... Čez dva tedna naredi poplavo pomivalni stroj - kljub Aqua stop sistemu - ki je javil napako po poplavi, serviser zadevo sanira in gre, zvečer se zgodba ponovi, ukrep - nov pomivalni stroj BOSCH..(zo ga zamenjali v štacuni brez besede) čez dva tedna pralni stroj ne ožema več, črpalka ne dela - ukrep - pregled serviserja in 10 dnevno čakanje od pregleda do popravila - menjal je kompletno elektroniko...sedaj čakam da crkne še sušilni stroj in indukcijska plošča...hecam se- bog ne daj... Sicer nima veze moj post z Indukcijsko ploščo, hočem le povedat da Gorenjevi proizvodi še zdaleč niso slabi - imeli smo kompletno gorenjevo belo tehniko 10 let pa so na pralnem stroju v tem času crknile samo krtačke motorja... Zakaj smo šli torej sedaj na Electrolux - zaradi vseh popustov ki smo jih dobili , pa kljub temu in tem problemom ki jih imamo nebom rekel da so slabi... Escada

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

31. mar 2009 23:42

mogoče bom pristranska, ker delam v Gorenju. Naši aparati so kvalitetni, drugače jih ne bi mogli prodajati na zahtevne trge.Tudi za dizajn vsako leto prejmemo prestižne evropske nagrade. V naših glavah bo potrebno spremeniti miselnost, da so izdelki narejeni v Italiji, Nemčiji,... boljši kot slovenski. V času krize, bi bilo malo več ''lokal patriotizma'' dobrodošlega... Pa brez zamere! atic

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. apr 2009 6:05

Tudi mi smo z Gorenjevimi aparati čisto zadovoljni.  Se mi zdi, da s kvaliteto in trajnostjo odstopajo le redke znamke, tiste so pa tako drage, da jih naš proračun ne doseže, pa čeprav bi se vložek z leti morda povrnil.

In če je kvaliteta podobna, v ceni pa ne opazne razlike, bom vedno kupila domač proizvod, da podprem našo domačo proizvodnjo.

 

Cila

simond  

član od: 6.4.2007

sporočila: 60

1. apr 2009 9:24

Tako je:

Kupujmo Slovensko. 

 

simond

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti