Indukcija gorenje

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

1. apr 2009 15:04

Sam sem imel zelo slabe izkušnje z Gorenjem.Zato nkol več.Pa tud če mi na krožnik servirajo.In kaj,imaš od tega če podpiraš slovenski proizvod?Zdej ko je kriza,ti to nč ne pomaga. Sem ugotovil,da če kupiš stroje višjega cenovnega razreda,kot so (Miele,Aeg,Bosch,Siemens).Takrat pol vidiš,kak stroj imaš,seveda od prejšnjega,ki je bil recmo cirka 350 eur.Sem ravno včeri bil na obisku,pr kolegici,sta z fantom,kupila pečico Gorenje.Totalna polomija.V enem mesecu,štirkrat bil servis,vse odpovedlo,pa panti k vrata držijo.mislim adijo pamet je rekla,pa še tok drago plačala.Je bila še v 4 leta v garanciji.Je rekla jo je zagrabla in vrgla na odpad.Kupila od Boscha,vse deluje tko k mora.Sem si lani kupo pralni stroj Miele dal 2097 eur,pa mi ni žal.Zdej ej že na poti sušilni stroj od Miele,z toplotno črpalko,1600 eur.Bo tud kmalu v moji kopalnici. Razlika,je,to mi ne bo nobeden ni reku da ni.Ko sprobaš,takrat vidiš,sej prej ne veš. lp Miele Miele

NIKTJAŽ  

član od: 18.10.2007

sporočila: 44

1. apr 2009 15:30

tudi jaz imam od Gorenje indukcijo (4) in sem izredno zadovoljna. Power boost je uporabna zadeva, če se ti izredno mudi pa še to samo toliko, da zavre, saj drugače pa ne moreš s to funkcijo kuhati, ker je premočna. Ima pa tudi možnost za samo minutno hitro delovanje. Jaz osebno sem zelo zadovoljna in je ne bi več zamenjala za navadno. Skratka, če je funkcija P je fino, če pa je ni pa je tudi ne bi pogrešala, ker je res že tako zelo hitra in močna plata. NIKTJAŽ

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. apr 2009 17:20

miele je napisal/a:
Sam sem imel zelo slabe izkušnje z Gorenjem.Zato nkol več.Pa tud če mi na krožnik servirajo.In kaj,imaš od tega če podpiraš slovenski proizvod?Zdej ko je kriza,ti to nč ne pomaga. Sem ugotovil,da če kupiš stroje višjega cenovnega razreda,kot so (Miele,Aeg,Bosch,Siemens).Takrat pol vidiš,kak stroj imaš,seveda od prejšnjega,ki je bil recmo cirka 350 eur.Sem ravno včeri bil na obisku,pr kolegici,sta z fantom,kupila pečico Gorenje.Totalna polomija.V enem mesecu,štirkrat bil servis,vse odpovedlo,pa panti k vrata držijo.mislim adijo pamet je rekla,pa še tok drago plačala.Je bila še v 4 leta v garanciji.Je rekla jo je zagrabla in vrgla na odpad.Kupila od Boscha,vse deluje tko k mora.Sem si lani kupo pralni stroj Miele dal 2097 eur,pa mi ni žal.Zdej ej že na poti sušilni stroj od Miele,z toplotno črpalko,1600 eur.Bo tud kmalu v moji kopalnici. Razlika,je,to mi ne bo nobeden ni reku da ni.Ko sprobaš,takrat vidiš,sej prej ne veš. lp Miele Miele
Že tvoj nickname govori sam zase...in me to tudi ne čudi... Sicer pa moraš malo reklame naredit glede na tvoje nakupe, da ti recesija ne pride do živega... In ne klobasaj neumnosti, da greš aparat ki je v garanciji še 4 leta vržt na odpad ( no to lahko naredi le idiot) Escada P.s - le zakaj ko sem kupoval belo tehniko in smo želeli imeti tudi Pomivalni stroj, indukcijo in pečico od Miele so mi prodajalci ( no bila sta 2) v Merkurju in Rutarja svetovala naj raje izberem Bosch če se že odločam za višji razred, kakor Miele - ker je 40% cene itak samo Brand. No takrat sem se odločil raje za Electrolux kot sem rekel že zaradi popustov. Za ceno 760€ sušilnika Iron aid ki mi bo delal najmanj 7-8 let bom v dobi 15 let kot realno obljublja Miele kupil glih 2 kom....pa še verjetno z precej več novostmi in osvežujočega designa kot bo takrat imel in izgledal ostareli miele... Sporočilo je spremenil(a) escada dne 01. apr 2009 17:30:22

rdeca jagoda  

član od: 5.3.2009

sporočila: 39

1. apr 2009 17:44

Verjamem, da so težave tudi z drugimi aparati. Jaz sem jih imela pač z Gorenjem. V petih letih mi je dvakrat šel pralni stroj. Enkrat je šel motor, drugič pa črpalka. Da ne govorim o neprijaznosti na Gorenjevem servisu v Ljubljani. Bili so zelo vzvišani in tudi čakalna doba na serviserja je bila dolga ( se vpraša človek zakaj). Potem smo k sreči poznali Gorenjevega serviserja, ki nam je izven delovnega časa popravil, da nismo bili brez pralnega stroja ves teden in to še čez viken, ko zaradi poceni elektrike peremo največ. S sušilnim strojem pa imamo tudi same težave. Najprej je spustil vodo, kljub temu, da imamo kondenzacijsko posodo. Zopet cele procedure okrog serviserja. Sedaj ugotavljamo, da filter sploh ni uredu, ker ne filtrira tako kot bi moral, kljub temu, da ga čistimo zelo, zelo pogosto. V navodilih pa piše, da je potrebno čiščenje do 3x letno. Mislim na glavni filter, ne filter na vratih. Poleg tega smo bili zelo nezadovoljni tudi z kopalniškimi omaricami Gorenje. Sploh se jih ne da sestaviti tako, da bi bile kompaktne. Sestavljal jih je Gorenjev uslužbenec in je tarnal nad kvaliteto. Mogoče imam samo jaz takošno izkušnjo, vendar je dovolj slaba, da Gorenjevih aparatov ne mislim kupovati več. Vse ostalo imam od Elektroluxa (hladilnik, indukcijo, pečico, pomivalni stroj, sesalec, fen) in v vseh letih ni bilo nikakršne težave z nobenim od teh aparatov. Vsi so stari 5 let, toliko je namreč minilo od naše vselitve v novo hišo. rdeca jagoda

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

1. apr 2009 18:15

Tudi mi imamo vse gospodinjske aparate od Gorenja, razen pomivalnega stroja Candy, ki je v okvari. Tudi v apartmajih (4x) imamo vse od Gorenja (štedilnik, hladilnik, TV). Vse je O.K., upam, da se jutri ne bo kaj pokvarilo. Vsi aparati so stari 7 let (v apartmajih) in moji 15 let, razen pralnega stroja, katerega smo lani zamenjali. Naš pralni stroj opere povprečno 10 x na teden in je srednjega cenovnega razreda. Zakaj kupovati SLO v času recesije dragi Miele pa je zelo preprosto. S tem tvoj sosed ne ostane brez službe, državni proračun brez davkov in prispevkov itd. Iz državnega proračuna pa se financira poleg državnega aparata tudi zdravstvo, šolstvo ... brez česar ne gre. Mi smo kupovali Pomurkine proizvode, pa je na žalost včeraj šla v stečaj. Delavci so že tri mesece brez plač, v hladilnici brez hlajenja (izklop elektirke) pa velike količine govejega mesa. Ne vem zakaj ga ne razdelijo med delavce. Sedaj sem zašla s teme. LP Sonce sonce51

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

1. apr 2009 18:33

Escada!Ne rabiš bit idiot,k vržeš pečico v smeti,pa čeprav ima še garancijo 4 leta.Sej za drugam tak ni,če ti v mesecu dni odpove vse mogoče,od pantov,delovanje,elektronika itd. Ne klobasam neumnosti,ampak povem tko k mi je rekla kolegica.Še sam sem se prepričal,in videl zdej Bosch prekrasno lepo pečico. Miele sploh ni zastarel,kot govoriš Escada!Ampak oni delajo na kvaliteti,in ne na dizajnu,kot recimo sosedje italijani za znamko Candy in podobno. Hehe,ti boš v 15 letih dva stroja kupo,med tem ko bom jaz imel še kr mojga Miele Že satasti boben,ki ga ima edini pralni stroj in sušilni stroj Miele.So bili na testu,Gorenje,Bosch,Miele.In je bil Gorenje na tretjem mestu.Kar se pa tiče Brand?Nima nobene veze z Miele,ker sem govoril z Strokovnim prodajalcem za belo tehniko samo za Miele.Je reku da Miele dela ,elektroniko,motor,ohišje,in najbolj pomembne dele vse sam.Kakšni konektorji in podobno pa imajo eno firmo,ki že od vsega začetka dela za njih,odkar je Miele na tržišču.In preden ga vstavijo v stroj,gre na test v laboratorij,da se res izkaže za brezhibno delovanje dolga dolga leta Escada!Ne delam nobene reklame,zakaj bi delu reklamo.Saj imam stroje doma,Jih vsak dan uporabljam.Sem se pa preselil na svoje,pa logično,da sem si mogu nabavt stroje za vsakdanje opravilo.Pa če je recesija tako ali drugače. lp Miele Miele

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. apr 2009 19:43

miele je napisal/a:
Escada!Ne rabiš bit idiot,k vržeš pečico v smeti,pa čeprav ima še garancijo 4 leta.Sej za drugam tak ni,če ti v mesecu dni odpove vse mogoče,od pantov,delovanje,elektronika itd. ..........................že to so buče...gorenjevi izdelki imajo 5 let garancije...ne razumem najbolje ali jima je crkovalo kot praviš že v prvem mesecu od nakupa ali jima je delala 11mescev brez problema 12 mesec pa zaćela crkovat???? Candy - .........................kdo tuaj govori o tej firmi??? Hehe,ti boš v 15 letih dva stroja kupo,med tem ko bom jaz imel še kr mojga Miele .........................................Ti ga kar imej - lepo , hotel sem samo povedati da bo v 15 letih tehnologija šla krepko naprej se usmerila bolj varčnim tehnologijam, večjim iskoristkom in konec koncev tudi lepšemu designu....ti pa boš še vedno imel svojega , verjetno za takratne čase potratnega in zastarečlega Miele-ta. Kar se pa tiče Brand?Nima nobene veze z Miele,ker sem govoril z Strokovnim prodajalcem za belo tehniko samo za Miele.Je reku da Miele dela ,elektroniko,motor,ohišje,in najbolj pomembne dele vse sam.Kakšni konektorji in podobno pa imajo eno firmo,ki že od vsega začetka dela za njih,odkar je Miele na tržišču.In preden ga vstavijo v stroj,gre na test v laboratorij,da se res izkaže za brezhibno delovanje dolga dolga leta ...................................Vsak svojega konja hvali , mar ne!!! Escada!Ne delam nobene reklame,zakaj bi delu reklamo. ......................bolj očitnega reklamiranja pač še nisem videl Miele
Escada Sporočilo je spremenil(a) escada dne 01. apr 2009 19:44:50

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. apr 2009 20:01

Če ni tole že skoraj perpetuum mobile...........................pa nič nočem.............

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. apr 2009 20:12

rimljanka je napisal/a:

Če ni tole že skoraj perpetuum mobile...........................pa nič nočem.............

Ja res Rimljanka..."iz nič nekaj" ampak nemorem si kaj, če nekdo tako veselo pljuva po domačem podjetju, ki se kakorkoli res trudi delati dobre izdelke....zakulisja me ne zanimajo, ker so prisotna vsepovsod..(Gorenje, miele, Bosch....itd) Reklamcije so pri vseh firmah, ampak zato ne pljuvamo vsepovprek...še Rade končar je bil kolikor se mi dozdeva kar soliden proizvajalec v stari jugi... Escada

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. apr 2009 20:15

Najbolje da zaključiva...a ne Miele. Konec koncev je govora o indukciji kot takšni in ne proizvajalcih le te... Escada Sporočilo je spremenil(a) escada dne 01. apr 2009 20:16:00

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti