Ocvrti kalamari

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

26. feb 2009 16:00

pe3ca je napisal/a:
A ve katera/i kako se naredijo lignji s krompirjem in sladko+kislo smetano v pečici. jedla sem jih v restavraciji na pedagoški fakulteti v MB. bili so zeloooo okusni. ampak sem že malo pozabila kako so zgledali, tako, da če kdo hodi tja jest ali pa dela tam, bi mu bila zelo hvaležna za recept. dijo pe3ca Sporočilo je spremenil(a) pe3ca dne 25. feb 2009 20:30:38
ja .. ti lignji so božansko dobri :) bli so lepo na tanke kolobarčke narezani, pa krompirček na tanke kolobarčke, pa smetanova omaka (pa sir po vrhu? ne spomnim se)... glede na to, da se cvrejo samo cca 3 minute, so bli pomojem v zmes dani surovi pa mogoče predhodno pokuhan krompir, pa samo zapečeni ... probaj ;) Petya

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

26. feb 2009 17:26

Oj! Takole delajo pa v ribiškem domu na vrhniki Očiščene in narezane lignje dobro popivnajo,povaljajo v moki,dodajo jajce in posolijo,vse skupaj zmešajo(pride ena packarija,ampak ne se sekirat).Potem pa ocvrejo na hitro do željene barve in niso nič gumijasti. nejcanja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

26. feb 2009 18:00

cukrbejbike je napisal/a:
dwojni w pa uprabljam že od nekdaj.........nawada pač cukrbejbike

Tudi v uradnih dopisih???

Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 26. feb 2009 18:01:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti