Podplat iz plastične mase

MAPER  

član od: 17.9.2007

sporočila: 83

tema odprta - 23. feb 2009 19:25 | ogledi: 1.243 | odgovori: 2

Ker več glav več ve, se obračam na vas v upanju, da mi pomagate. Hčerki smo kupili čevlje za obhajilo. Doma pa smo ugotovili, da so zelo spolzki, še več, podplat je sicer narebran, a iz plastične mase in zato zelo zdrsljiv. Zanima me, če kdo ve, kaj bi lahko naredili, da bi manj drselo? Spraševali smo že mojstra za čevlje, pa je rekel, da lepilo na plastiki ne drži.

Hvala in lep pozdrav!

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

23. feb 2009 19:32

Ne vem, ma po moje ni neke rešitve. Plastični podplati verjetno delajo probleme samo v dežju, takrat verjetno drsi. Upajte na sonček in suho vreme, če bo pa dež, vzamite s seboj za preobut, no pa je v cerkvi pol spet v teh čevljih. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

iza56  

član od: 19.8.2008

sporočila: 26

23. feb 2009 20:49

Maper, odnesi čevlje k čevljarju, da čez podplat nalepi še eno tanko plast. Meni deluje kot guma, je drobno narebrano/ narezano in ne drsi. Meni se je še vedno obneslo. Lep pozdrav! iza56

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti