Top 10 problemov v sloveniji

tema je zaklenjena

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

20. feb 2009 15:33

biba22 je napisal/a:
...

 

Mislimo malo nase........... Vsak misli da ga je potrebno upoštevati na vsakem koraku.

...

..in da morajo vsi obvezno prebrati vse kritizerske maile...

Malo  samokritike ne bi škodilo, a ne?

 

Gremo raje krofe delat...

Nasja

Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 20. feb 2009 15:34:07

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. feb 2009 16:02

Jaz bi rekla tako: kot biba nam predlaga, naj se ukvarjamo s top 10 slo problemi namesto s hravti&co, naj se ona začne ukvarjat s sabo in ne z nami, vsaj ne na ta na način. Mislim, res je gostilniško in brezplačniško pa akanalsko ...

 

Se da o teh stavreh tudi drugače debatirat, ne pa vse povprek, kar tako, ker se nekomu nekaj zdi. Nam ni treba tega na Kulslo.

 

Tudi jaz se z marsičem ne strinjam, a opravljam svoje delo skrajno odgovorno in ne kažem s prstom na druge. Je pa res, da je prst lažje usmeriti na drugega kot roko z iztegnjenim kazalcem obrniti proti sebi.

 

Tudi mrzel zrak dobro dene.

 

Mamamia

 

 

mamamia

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

20. feb 2009 17:17

Cila je napisal/a:

Z nobeno od točk se ne strinjam. Tako  kot so napisane, mi delujejo neresno in gostilniško.

Čeprav problemi seveda so, ampak ne ocenjeni kar tako na počez. Sploh pa raje kot naštevanje berem pametne predloge za izboljšanje.

Cila
perpetua

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

20. feb 2009 17:23

rrr, se podpišem pod tvoje. Ker ko jaz pogledam okrog sebe, vidim večino urejenih hiš, ljudje že načrtujejo vrtičke, večina vestno sprehaja pasje ljubljence. Res se najde tudi kakšna stara hiška s starimi avtomobili pred njo in ceneno toplo gredo, ampak na splošno nam gre okej.

tulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

20. feb 2009 17:41

tulka je napisal/a:

rrr, se podpišem pod tvoje. Ker ko jaz pogledam okrog sebe, vidim večino urejenih hiš, ljudje že načrtujejo vrtičke, večina vestno sprehaja pasje ljubljence. Res se najde tudi kakšna stara hiška s starimi avtomobili pred njo in ceneno toplo gredo, ampak na splošno nam gre okej.

tulka

Podpišem pod oba zapisa še svoj podpis...............Saj, če hočeš, lahko vidiš same slabe reči.

O tem, da bo treba delat, pa ne bi. Mnogo bi, če bi delo imeli, mnogi bi morali, pa ne, ker jim v službi očitno ni treba, vsaj sodeč po tem, da...

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

20. feb 2009 17:45

Ne vedno, tokrat se pa podpišem pod Vendelino jr. tudi jaz! ursula-ce

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

20. feb 2009 17:47

No, sem malo bolj natančno prebrala zapisano v naslovnem zapisu in zaklepam temo, ker se mi zdi, da res ne potrebujemo agitatorskega nakladanja tukaj. Konec koncev smo kulinarična stran in najbrž bo pustni čas možno preživeti na bolj prijazen in duši prijeten način kot je generiranje negativizma.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti