Katera drva kurite v kaminu?

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

tema odprta - 18. feb 2009 22:08 | ogledi: 11.740 | odgovori: 12

prosim za nasvet....imamo nov kaminski vložek. Sedaj pa nas zanima katera drva so najprimernejša za kurjenje v kaminskem vložku.

Ali ima kdo izkušnje z čiščenjem šipe? šipa se namreč zelo hitro umaže pa nas zanima kako vi vzdržujete čistočo kamina.

hvala za odgovor

pandapanda

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

18. feb 2009 22:29

Moja prijateljica, ki ima odprt kamin, prisega na brezova drva, ker ne prasketajo in lepo gorijo.

Ognjič

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

19. feb 2009 6:44

največjo kalorično vrednost ima bukev, jaz jih mešam z lipo ker smo jo ravno obžagali, sadno drevje se pa ne obnese preveč - premalo da od sebe.

šipa se pa pri meni očisti sama, namreč saje zgorijo, ko odprem dovod zraka na ful

 

LP

Drejček

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

19. feb 2009 6:57

Mi imamo Turbo France peč. Najbolje se obnesejo bukova drva (brezovih še nismo uporabili). Z drvmi je povezano tudi čiščenje šipe. Če bi gorelo nonstop, se šipa ne bi zamazala oziroma bi se sama čistila (tako pravijo). Mi jo redko zakurimo, ker nam potem pade sistem gretja (peč stoji v osrednjem protoru, v katerem je tudi termostat), saj je izjemno učinkovita in preveč greje. Šipo torej počistim po vsaki kurilni seansi, ko se shladi. S čistilom, ki smo ga kupili pri prodajalcu peči in nato s časopisom in čistilom za steklo. mimika

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

19. feb 2009 7:10

Pri nas kurimo brezova drva, ker lepo gorijo,  imajo prijeten vonj in ne prasketajo. Kupimo jih naslednje leto po poseku, da so ravno prav suha.

barbara9

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

19. feb 2009 10:17

Kamin imamo že 15 let.Kurimo z bukovimi drvami, te dajo največ toplote. Šipe pa čestim z dexalom(rumene barve).Šipo pošpricam in pustim kakšno uro. Večinoma potem samo obrišem z viledo, če pa še kaj saj ostane jih postrgam z rezilom za čiščenje steklokeramične plošče na štedilniku.

Kamina ne bi dala od hiše za nič na svetu.

Lep pozdrav!

Romanad

romanad

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

19. feb 2009 10:36

Pri mojih starših kurijo največ bukova in brezova drva. Pa tudi jablana je čisto o.k.

Moja mami stekla pri kaminu umiva s čistilom, ki ga je dobila pri izdelovalcu.

MM

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

19. feb 2009 11:27

Mi pa steklo očistimo z čistilom za pečice. (fornet) Zelo lepo razmasti . Kurimo pa bukova drva tako ,kot nam je naročil izdelovalec kaminov. swarovski

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

19. feb 2009 11:34

mimika je napisal/a:
Mi imamo Turbo France peč. Najbolje se obnesejo bukova drva (brezovih še nismo uporabili). Z drvmi je povezano tudi čiščenje šipe. Če bi gorelo nonstop, se šipa ne bi zamazala oziroma bi se sama čistila (tako pravijo). Mi jo redko zakurimo, ker nam potem pade sistem gretja (peč stoji v osrednjem protoru, v katerem je tudi termostat), saj je izjemno učinkovita in preveč greje. Šipo torej počistim po vsaki kurilni seansi, ko se shladi. S čistilom, ki smo ga kupili pri prodajalcu peči in nato s časopisom in čistilom za steklo. mimika
Ej katero pa imate? Daj malo povej več, kako ste zadovoljni, ker za na vikend kupujemo ravno to firmo. swarovski

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

19. feb 2009 11:40

drejcek je napisal/a:

največjo kalorično vrednost ima bukev, jaz jih mešam z lipo ker smo jo ravno obžagali, sadno drevje se pa ne obnese preveč - premalo da od sebe.

šipa se pa pri meni očisti sama, namreč saje zgorijo, ko odprem dovod zraka na ful

 

LP

[prismojeno]Drejček
Se globoko strinjam kar se tiče bukovih drv in čiščenja šipe. lp Vesna

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

19. feb 2009 15:04

Pri nas kurimo  kamin že drugo sezono in sem zelo zadovoljna.Drva imamo bukova ker vsak dan zakurim ponavadi naslednji dan očistim peč in tudi steklo in ker vidim da vsi čistite s čistili probajte s pepelom kajti jaz pošpricam šipo z vodo in kar ne gre stran pomočim krpo v pepel in malo podrgnem in vam povem zelo učinkuje in še poceni.

-pika 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti