Krofi v fritezi

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. feb 2009 13:53

renata69: DA.

rimljanka - zasebno mnenje

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

18. feb 2009 14:33

men se vseen zdi tako, in da na je na tem forumu prav smešno včasih kako se razpravlja o ločevanju odpadkov, v vseh ostalih temah pa se govori ravno o nasprotnem.... ne rečem da se meni kdaj ne zgodi kaj v tej smeri, samo se pa zavestno odločam proti določenim prijemom. bannanna_v_slo ;)

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

18. feb 2009 16:25

bannanna je napisal/a:
men se vseen zdi tako, in da na je na tem forumu prav smešno včasih kako se razpravlja o ločevanju odpadkov, v vseh ostalih temah pa se govori ravno o nasprotnem.... ne rečem da se meni kdaj ne zgodi kaj v tej smeri, samo se pa zavestno odločam proti določenim prijemom. bannanna_v_slo ;)

Imajo pač eni vedno prav...kar navadi se, greš lažje skoz življenje. Skoz eno uho noter, skozi drugo ven...

strippy

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

18. feb 2009 18:12

rimljanka je napisal/a:

bannanna je napisal/a:
men ni jasno kako lahko po dva krofa naenkrat pečeš... ubijalsko.. tudi glede energije.. mislim,sej res da za vzrževanje temperature se ne rabi tolko elektrike kot za vžig, sam vseen. men se zdi zlo potratno. bannanna_v_slo ;)

No ja, če se tega lotimo enkrat letno, pač ni neka velika potrata.

to si tud reče nekdo ko kup smeti al pa starga fičota vrže u gozd... lih v TEM je fora! bannanna_v_slo ;)

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

18. feb 2009 18:17

Renata, točno tako. Pa še težav ni kot pri klasični peki, ko sem pri cvrtju na el. plošči tresla kozico, da so krofi bolj shajali oz. niti ne vem zakaj, sem pač ubogala mamo. Balenka

kalanteja  

član od: 16.12.2008

sporočila: 9

18. feb 2009 20:01

hvala za vse odgovore, sem začetnica v kuhi in tudi pri cvrenju krofov, zato morda nekoliko neumna vprašanja- ampak sedaj nekaj več vem in še enkrat hvala kalanteja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti