Sankanje

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

18. feb 2009 15:24

Imam trdo glavo. Me je pa na eni luknji vrglo iz sank na ta zadnjo - tam bi bila pa vesela kakšnega blažilca Trdo glavo ima pa tudi tasau, ki smo ji že nekajkrat povedali, da se na tej in ostalih vzdrževanih progah ne da kar pojaviti... strelka

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

18. feb 2009 15:33

ti priporočam Ljubelj in podstoržič,ne rabiš nobene agencije.Na Ljubelju je proga dosti ledena,izpodstoržiča pa je proga v redu ,samo spodaj je bilo ledeno zaradi dežja.Kako je danes ,ne vem ,ker je šel včeraj sneg.Koča je odprta ,zato progo rihtajo.

lp goga

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. feb 2009 15:39

Gogič, ko sem se jaz sankala na tvojem koncu, smo zadevo počeli v organizaciji Korenov (adrenalinski park in te stvari). Vendelina jr.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

18. feb 2009 15:55

Vendy,mi to počnemo brez Korena,kaj bi plačevala ,če ni treba.Seveda moraš svoje sanke imet s seboj.

lp goga

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

18. feb 2009 16:01

Teden dni nazaj se je še dalo krasno sankat od koče na Tromeji - štartaš iz Rateč, hodiš kakšno uro navzgor do koče - kjer je v lepem vremenu lepo posedeti zunaj tudi sedaj (in uživati razgled), potem se pa odsankaš nazaj v dolino. Sanke tudi izposodijo in jih v dolini samo odložiš. Zelo v redu je bila tudi pot iz Završnice pri Žirovnici do koče pri Valvazorju. Tudi tu je za dobro uro hoje navzgor, v koči kakšna osvežitev in potem sankanje nazaj v dolino. Te reči jaz počnem podnevi. Na nočno sankanje pa bi šla raje organizirano. Je pa res, da se polomiš lahko v vsakem primeru - če ti je ravno usojeno. Lisa

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. feb 2009 18:11

gogad je napisal/a:
kaj bi plačevala ,če ni treba.
Vendelina jr.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

18. feb 2009 18:24

mi smo bili prek agencije.. sam smo bli vlka skupina... sj ne bi blo panike če bi šli sami s sankami, amapk se na tak način vedno več ljudi prijavi kot pa če jim rečeš da bojo mogl še peš hodit. če greste sami: a pa ni problem se sankat medtem ko gor kombiji furajo sankače? bannanna_v_slo ;)

ally82  

član od: 2.10.2007

sporočila: 91

19. feb 2009 7:21

Jaz sem bila ta vikend na sankanju v aranžmaju, do katerega link je dala tanya017. Bilo je super. Dobili smo se pri enem gostišču, se naložili v džip, ki nas je peljal do sankališča. Prvič smo se spustili 1100m, nato 1700m nazadnje pa 3300m. Vsakič nas je do vrha peljal džip (čist na izi, taka upokojenska varianta). Na koncu smo šli do gostišča nazaj, kjer nas je čakalo kosilo. Bilo je lepo (sam pot do tja, ojej). Bom pa še šla, ziher. »The scary part about human stupidity is not how dumb an average person is, but the fact that, by definition, half the population is even dumber than that!«

.deklica  

član od: 27.1.2009

sporočila: 107

19. feb 2009 17:41

Kaj pa Velika planina? Kako pa je tam? Sem slišala, da je precej slabo osvetljeno, čeprav naj bi imeli nočno sankanje. A ima kdo kakšne izkušnje? .deklica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti