Running sushi&vok - kako se imenuje sladica...

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

18. feb 2009 23:24

Meni je pa ta restavracija "enkrat in nikoli več". Za jesti ni nič kaj dobro, razen kakšnega eksotičnega kompota (iz pločevinke, itak) in mogoče marmorni kolač ali pa zamorček, ki se vrtita med tistimi jedmi. Če je to vzhodnjaško, naj me vrag! Plačaš pa 10 € po osebi (no, odvisno tudi od ure) in potem se ti nabere tistih krožničkov in skodelic, da jih malodane na sosednjo mizo ne daješ. Če hočete jesti kvalitetno in dobro japonsko hrano, pojdite v center Ljubljane v Sušimamo. Jelenckova

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

19. feb 2009 10:03

Meni se zdi tudi v redu, tale Running sushi... Res sem suši prvič le probala in mi je bil en dovolj, kot tudi možu in sinu. Smo se pa najedli okusne kitajske hrane, več različnih jedi. Sin k sreči lahko pospravi, če je pri volji, vase enormne količine hrane, tako, da ko je imel spremljavo še nas treh, se je tudi finačno dobro izteklo. Če le niste preveč natančni, je tam čisto soliden obrok. juma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti