Dekorativno (tapetniško) blago

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

17. feb 2009 22:53

Ups, Lenča in ostali, se opravičujem, no, mogoče bo komu vseeno koristilo, sori še enkrat Lep večer Mateja

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

18. feb 2009 6:56

RadaJem je napisal/a:
Bom kar tule vprašala, saj se delno nanaša na dekorativno blago. Ali morda veste, kje prodajajo polnilo za blazine, lutke in podobno (po možnosti v štajerskem koncu)? Hvala za nasvete, LP RadaJem
ne vem za Štajersko vendar v Odeji Škofja loka,tam imajo (so imeli ko sem jaz iskala)tisto polnilo,ki se potem lahko pere na 80 stopinj ali več Kupujem pa ga kar redno v Filc Mengeš tu imajo tudi zelo veliko gratis ostankov kar pred trgovino,pa tudi drugače niso dragi no stvari iz filca perem na 40 pa tudi na 60 stopinj imajo različne debeline,vendar sem če sem dobila tanjše pač dala dvojno(pri blazinah za na stol). anaeva

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

18. feb 2009 9:17

Hvala, anaeva. Se mi je kar zdelo, da bo treba v Mengeš. Bomo naredili en izletek. LP RadaJem

snorci  

član od: 2.8.2002

sporočila: 66

18. feb 2009 21:03

Vem, da je velika izbira tapetniškega blaga, pa tudi za zavese v Radomljah v MERCIS-u. So ful prjazni, samo mal težko jih je najti. Če se pelješ iz Domžal proti Kamniku moraš v Radomljah zavit na levo v industrijsko cono. Poglej na tole stran <http://www.informacija.net/mercis-tkanine-notranja-oprem> snorci

Luka72  

član od: 17.3.2009

sporočila: 1

17. mar 2009 15:59

OPOZORILO - TAPETE BOEM!!! Pozdravljeni, Želel bi vas opozoriti, da NE NAOČAJTE TAPET PRI PODJETJU BOEM! Osebno imam z njimi zelo slabo izkušnjo, saj so mi za polaganje (brez materiala) tapet v izmeri cca 20m2 zaračunali preko 700 EUR. V ponudbi so specificirali strošek materiala, ki je bil sicer visok a v mejah normale in strošek polaganja, ki je bil nerazumno visok. Ob naročilu tapet smo se dogovorili, da bo cena polaganja precej nižja, kot je bilo navedeno v ponudbo. Po izvedenih delih so v podjetju BOEM "pozabili" na naš dogovor o znižani ceni in mi izstavili račun za polaganje v omenjeni višini, kar preračunano na ure znese več kot 100 EUR na uro dela. Ko sem nato preveril cene polaganja pri drugih tapetnikih, se je izkazalo, da pri BOEM-u računajo približno 5X toliko kot ostali. Na moje ugovarjanje se niso odzvali, temveč so zadevo predali odvetniku in sodišču v izvršbo. Glede na to, da sem bil dovolj zaupljiv/naiven, da sem se o nižji ceni dogovarjal zgolj ustno in ne pisno, mi ni preostalo drugega, kot da sem plačal skupaj s sodnimi taksami. Glede na potek dogodkov imajo v podjetju BOEM že utečeno tovrstno prakso strankami. Lep pozdrav, Luka Luka72

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. mar 2009 16:04

A kuhaš tudi kaj, ali si se na kulinariko prijavil zgolj zaradi pljuvanja po neki firmi?

Ognjič

janez68  

član od: 24.4.2009

sporočila: 1

24. apr 2009 12:15

Veliko blaga in ostalih tapetniških materialov imajo tudi v okolici kranja: poglej na www.dadi.si lp janez68

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

24. apr 2009 14:45

Ognjič, naj Luka72 pove svoje mnenje. Jaz sem ga z veseljem prebrala. Mogoče bo pa res komu koristil ta nasvet. lep dan še naprej! rolada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti