Kitajski zid

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

tema odprta - 13. feb 2009 12:46 | ogledi: 4.268 | odgovori: 6

 

 

Pozdrav vsem!

 

Odločili smo se, da odidemo v kitajsko restavracijo v Ljubljani,  Pred leti smo bili v kitajskem zidu, (iz Vodnikove) pa nam je bilo všeč. Radi bi si naročili rezervacijo, da ne bomo ostali lačni. Zanima me, če poznate to restavracijo, ali pa katero boljšo v Ljubljani, pa potrebujemo še telefonsko, da se naročimo. Edina tel št. ki obstaja na netu za Kitajski zid ne obstaja.

 

Pomagajte.....

 

LP Santina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. feb 2009 13:01

Kitajski zid je že nekaj časa zaprt, drugače je pa na Vodnikovi tale kitajska restavracija, ki je meni čisto povšeči:

http://www.kitajski-vrt.com/

Samo nisem kak veliki oboževalec kitajskih jedi.

 

Loni Makaroni

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

13. feb 2009 13:04

pa si prepričana, da restavracija sploh še obstaja ? Se je ta ponudba pri nas močno sčistila, tako da kar nekaj tovrstnih lokalov ne obstaja več. Tudi ni več potrebno rezervirati, saj je ponudba v tem trenutku večja kot povpraševanje. Sam prisegam na Cesarsko mesto na Litijski . Jedi so izjemno dobre, sveže in brez pomanjkljivosti, ambient enako kičast kot v ostalih kitajskih restavracijah, postrežba odlična, higiena na visokem nivoju. Mi smo bili vedno zadovoljni, tja hodimo že ene 15 let. Če želiš še kaj več pa se javi na ZS. LP hedonist

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

13. feb 2009 15:18

Kitajski vrt (link od Loni)  na stari  Vodnikovi (bivša gostilna Gustelj) je kar v redu. Ponavadi gremo kar vedno tja, če se odločimo za kitajsko hrano.

(Kitajski zid je bil pa v bližini remize MPP-ja, oz. tehničnih pregledov, pa se je zadnja leta močno poslabšal).

Cila

tejch  

član od: 27.3.2008

sporočila: 141

13. feb 2009 15:24

Strinjam se z Loni... Kitajski vrt. Sem za svoj rojstni dan peljala tja svoje domače in slo bili vsi navdušeni. Mami je bila najbolj fletna, ko je rekla: Ta kitajska ima pa še wc čist :) tejch

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti