Aktualna anketa o preživetju na samotnem otoku

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. feb 2009 19:38

A je lohk kamn iz kamnoloma?

ežoj

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

12. feb 2009 19:46

lahko, če gre za fosil in je v njem vsaj malo zasušene župce, ki bi se v primeru kuhanja odtajala. Ampak to boš z rokavicami težko zatipal.

tulka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. feb 2009 20:07

Samotni otok. Kdo pa pravi, da je v morju okrog kaka riba in da je možnost, da jo uloviš. Kuhali bi juho, pa nihče ne pravi, da obstaja ogenj, pa tudi piskra najbrž ni.

Jaz sem obkljukala kobilice, ker bojda hrustajo, pojedala bi pa v sili vse. Ki bi se pustili uloviti.

Imela sem sodelavca, ki je imel od otroštva v žepu lečo od očal. Za vsak primer, če pristane na kakem otoku kot Robinzon. Lahko njemu, ko je imel že od otroštva špegle, jaz sem leče poznala samo iz pripovedovanja...

F r i n a

mirta  

član od: 14.4.2008

sporočila: 9

12. feb 2009 20:10

posušeni deževniki alias pršut, pršut so na voljo po vsakem deževju oz. nekaj dni za tem, na vsakem bolje založenem asfaltu, ups, na samotnem otoku pa asfalta ni...

mirta

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

13. feb 2009 0:41

ežoj je napisal/a:

A je lohk kamn iz kamnoloma?

ežoj

Gofla...

Matjaž

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti