Dopust v tujini za družine s tremi otroki

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

11. feb 2009 15:09

Hvala, jass, ampak iz agencije so nas zjutraj obvestili, da tudi s to varianto ne bo nič (pravijo, da ni za tri otroke), tako da...Ne vem, no, skoraj nimam več upanja, da se bo kaj našlo. Lep dan! leny

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

11. feb 2009 17:01

Mi imamo 3 otroke in smo letovali v Turčiji hotelu Arcadia- mesto Belek. Imeli smo družinsko sobo. Organizator počitnic je bila agencija Globtour, vendar te agencije sedaj ni več. Poskusi vprašati na gulet, ker mislim, da so oni imeli tudi ta hotel v ponudbi. Je pa res, da 14 letnik bo plačal najverjetneje polno ceno. Saj pri nas je bilo tako. swarovski

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

12. feb 2009 9:03

Bili na Karpatosu, apartmaji Pavilion v mestu Pidagia, dva para, apartma zelo velik, imeli smo vsak svojo spalnico in skupno kuhinjo z še eno posteljo, kopalnica pa tudi skupna. Je sicer apartma ampak vseeno. Letos pa gledam app Eva na Kreti, v vasici Agios Pelagia, pa me zanima če je mogoče že kdo bil v tistem kraju, oz.ali gre za vasico ali za mesto Hvala in lep pozdrav! Ali ima slučajno kdo kakšno informacijo, pa še nekaj- kaj mislite na odhod 11.6. Hvala

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. feb 2009 9:28

@Xsara, na Kreti je edino mesto Heraklion, vse ostalo so bolj vasi (kar je v redu) in naselja, ki bi jih težko urbanistično definiral v karkoli - razen, da rečeš, da je to sklop montažnih objektov namenjenih turizmu v kobminaciji z grajenimi hoteli in hišami z apartmaji. Ampak, Kreta je tako super, da te novejši grški ne-urbanizem nekako ne zmoti. Ljudje so maksimalno prijazni, rent-a-carov je kot solate in ceste so vseeno boljše, kot so na Karpatosu in fazon Krete je v tem, da moraš itak tja iti večkrat, da celo oddelaš. Ker največ turizma je na severu in severovzhodu, najboljše plaže so pa na zahodu in jugu. @leny, a si kaj komunicirala neposredno s hoteli? Ker v hotelih točno vedo, kaj imajo v sobah in kaj je možno narediti. In potem s to informacijo nazaj na agencijo. Ker si mislim, da gre takole: agencije imajo svoj informacijski sistem in vse, kar je atipično (na primer soba za pet ljudi), je treba potem voditi izven osnovnega informacijskega sistema in to zna narediti kako težavo in potem je enostavneje reči, da se to pa ne da. Plus, imajo vse agencije en front desk (kjer so čisto prijazni uslužbenci za šalterji) in imajo vse agencije neke službe, ki jih uporabnik ne vidi, jih pa potrebuje. Govorim o npr: direktorjih marketinga po agencijah (ali pa tisti, ki so zadolženi za zakupe aranžmajev) - skratka o srednjem menedžmentu po agencijah - jaz bi na tvojem mestu (in sedaj to že kar nekaj časa iščeš) lepo kontaktirala točno te osebe. Vzameš imenik, poiščeš številko, telefoniraš na direktorja tega in tega sektorja in poveš, kakšen problem imaš in a je to totalno nerešljivo ali kako? Pa ni vrag, da se ne bodo ljudje obrnili. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 12. feb 2009 09:35:01

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

12. feb 2009 10:33

Leny, pravkar sem se pogovarjala s kolegom iz agencije in pravi da zagotovo imajo v ponudbi zadevo ki jo iščeš, ker je že za nekoga delal podobno. Sicer cene se ni spomnil, je pa dal za primerjavo Tunizijo, kjer je All za 5 kom cca 2300 eur. jass

melika  

član od: 16.9.2002

sporočila: 36

24. feb 2009 12:46

Me zanima če že imate kaj novih informacij za Turčijo - 5 oseb. Prosim da mi sporočite, tudi nas je 5 in bi šli nekam v Turčijo. LP Meli

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

24. feb 2009 13:00

leny, sem ti na zasebno pošto poslala ene podatke, če ti ta tip ne bo našel, kar iščeš, potem ne vem, kdo še lahko pomaga.

kaj pa če pet letni otrok spi z vama na zakonski postelji?

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti