Darilo za novopeceno mamico

kozamurnik

sporočila: 2311

11. feb 2009 5:05

Atina je napisal/a:
Hja, to so tiste stare, ja. Tukaj pa rečejo, če katera zanosi, da 'so naročili'. Jaz enkrat taščo debelo gledam, 'pa kaj so naročili?' Meni je tole bolj bedasto od štručke.

Atina
Meni pa gredo vsi lasje pokonci ob izrazu BEJBA( moja kolegica kar naprej ponavlja da je njena sestra rodila bejbo). Zelo v modi a ......obupen izraz.. kozamurnik

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

11. feb 2009 7:21

Jaz sem pred dnevi, ko je rodila moja snaha, kupila negovalno kremo proti strijam, ki jo je bila zelo vesela, nekaj malo večjih bombažnih majčk, da je bolj komot pri dojenju in darilne bone po 10,00 EUR v Intersparu, kjer je več otroških trgovin in bo tako imela na razpolago večjo izbiro zase ali pa za otroka. Ja, seveda pa tudi rožice so jo čakale,ko je prišla domov. ursula-ce

nikmia  

član od: 23.1.2009

sporočila: 53

11. feb 2009 11:44

Hvala za vse ideje sem se odlocila za mamico knjiga sej vem da zelo rada bere za Neli pa zokencke ker dojencke rado zebe v nogice in sem na njih zasila oz. kako se ze rece hm mi je cist iz glave padlo njeno ime tako da so dobili posebno noto, ah ja pa tudi v knjigo sem napisala posvetilo za katero upam da ji bo vsec ,ker moram reci ,da sem dala vse od sebe.Kaksno stvarco pa bosta dobili potem ,ko bosta ze doma. Vam moram pa povedat da je sestricna po 17 urah v porodniski sobi koncala v operacijski s carskim .A se je vse srecno koncalo in je sedaj ze srecna mamica majhni Neli.je pa seveda sedaj na intenzivni negi tako da sem obisk prestavila za nekaj dni . Lep pozdrav vsem skupaj in se enkrat hvala za ideje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti