Soda bikarbona

njofra  

član od: 6.11.2006

sporočila: 70

tema odprta - 8. feb 2009 16:27 | ogledi: 1.851 | odgovori: 2

mi je danes zmanjkalo pecilnega pa sem dala še malo sode zraven in mi je tasvetli biskvit prišel rjav.zakaj?vem da sem že enkrat dala isto sodo,pa sem že pozabla kaj sem delala,in se mi je isto obarvalo.

njofra

njofra  

član od: 6.11.2006

sporočila: 70

9. feb 2009 16:59

ne vem,no.meni so že kot otroku dali ta nadimek,ker sem baje vse rada prevohala.in sem se spomnila na njega, ko je blo treba tukaj dat ime. njofra

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

18. feb 2009 22:32

ne vem sicer zakaj, vendar gre najbrz za kaksno kemicno reakcijo. npr. pogosto pecem muffine v katere vmesam soncnicna zrna, ce uporabim kot pise v receptu sodo in pecilni vedno tvegam, da bodo zrna postala v pecici neprijetno zelena, muffini pa rahli... ce sode nimam uporabim samo pecilni in malo tvegam, da bodo malo manj rahli, vendar zrna nikoli ne pozelenijo... baje pa sprememba barve ni strupena, ceprav nikoli ne izgleda najbolj uzitno... ;) cellnet

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti