Golaž

amadeja  

član od: 4.4.2003

sporočila: 59

4. apr 2003 14:17

Vsa skrivnost v dobrem golažu je, da se meso popeče, ker s tem dobi osnova dober okus, tudi več čebule, ki je za zgostitev, jaz poleg začimb naredim tako: v skodelo dam paradižnikovo omako+dve ali tri žlički ostre moke+eno žlico majoneze+pol žlice gorčice vse zmešam in počasi vlijem na prepraženo meso, čebulo in ostalo, potem zalijem z vodo. Sesekljan česen in petršilj dam čisto na koncu, ko že plin isklopim. amadeja

bojanz  

član od: 8.9.2002

sporočila: 42

4. jun 2003 0:02

V Novem mestu jih delajo v Dolenjski pekarni (kruhove gobe za golaž), prodajajo pa v kiosku pred pekarno! Golažek v gobici pa dobite v gostišču Kos nasproti Dolenjskih pekarn - Ločna/Mačkovec, če bo kdo iskal! NJAM! bojanz Sporočilo je spremenil(a) bojanz dne 04. jun 2003 00:03:33 Sporočilo je spremenil(a) bojanz dne 05. jun 2003 15:57:52

MICI  

član od: 6.5.2002

sporočila: 22

4. jun 2003 11:21

Kaj pa v Ljubljani in njeni okolici? Se tudi dobijo in kje? MICI

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

4. jun 2003 11:57

V ljubljani sem jih ravno prejšnji teden videla v eni trgovinici s hruhom na glavni ljubljanski tržnici (tiste male trgovinice na tržnici vzdolž Ljubljanice). cene žal ne vem. Sporočite, če boste našli. Lp Špela Spela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti