Pomoč - za 7 mladih skavtinj

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

10. feb 2009 19:34

Klarka je napisal/a:
Ker sem tudi sama iz skavtskih vrst, naj povem, da ni smisel potepa, da imajo vnaprej organizirano prenočišče. Vsaj v naši četi je bilo tako, da so dobili neko pot, ki so jo morali opraviti, glede prenočišča pa je tako, da so ali prespali v bivaku ali pa so pomagali (na kakšni kmetiji ponavadi) in so si tako "zaslužili", da so prespali pri njih. Klarka
Tak običaj imamo pri nas le na taboru. Ja drugače pa skavti molijo, pa tudi taborniki so konec koncev feak skavti! V župnišče se gre ponavadi takrat, ko gre cela četa, zato to ne pride v poštev. Pa tudi homec in kamnik ne prideta v poštev, ker smo mi iz komende. femica

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

10. feb 2009 19:39

femica je napisal/a:
ribica je napisal/a:
Kje pa isces en tak prostor? Bi lahko bilo to tudi v zamejstvu? ribica
konec koncev tudi lahko, edino zastonj mora biti, pa ne ker bi bili brez denarja ampak ker skavti pač taki so. femica
Zamejstvo je ok, SG pa predaleč? :) :) s0ncek*

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

10. feb 2009 19:45

predaleć????

receptor

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

12. feb 2009 15:32

nene, ubistvu nima veze kje je to, le da je zastonj, pa tudi če se gre tja z vlakom... drugače pa smo ravno včerja našli prenočišče v planinskem domu ker imajo v vodu veze femica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti