Tetoviranje

meeshka  

član od: 6.11.2008

sporočila: 43

tema odprta - 5. feb 2009 10:10 | ogledi: 15.546 | odgovori: 72

Ola

Nisem zasledila te teme na forumu..tko da bom kr odprla vprašanje..dobrodošli komentarji, izkušnje...

Me namreč zanima če se je katera / kateri že tetoviral pri Reinhardu..rein art tattoo..brat od zloglasnega Johna Cecelja :)

Kakšne imate izkušnje z njegovimi tattoo.ji ker se namreč odločam o pretty big tattoju pa me zanima kako kej z cenami pri njemu? Po slikah sodeč na njegovmu page.u je res kvaliteta

Sicer že imam tattoo na nogi res velik sam sm bla pr Dalanotu..ugodno in tud kvalitetno..sam bi rada probala še pri Reinu..če kdo kej ve...answer me :)

Smile :)

meeshka

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

5. feb 2009 10:23

meeshka - jaz sem prvi tatoo "dobila" pri Reinhardu in sem bila zelo zadovoljna! Je pa poseben, kot oseba, bi znalo koga to zmotiti, sploh če boš delala obsežen tatoo in boš tam kar nekaj časa :) nesi mu kak RedBull in čokolado, pa bo vesel ;)

 

Neži

If they don't have chocolate in heaven, I'm not going! http://easypika.typepad.com/

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

5. feb 2009 10:30

Kakšne so pa cene? lp Saša

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. feb 2009 10:31

Mislim, da ga ima moja sestra. Zelo kvaliteten, ni zbledel niti malo, po 6/7 letih je tako, kot prvi dan. Res lepo narejeno in zelo v redu. Jaz tipa nisem še nikdar v živo srečala, tako da o tem ne morem nič rečt. Jaz imam svojega tattooatorja drugje. lidka [sonce]

meeshka  

član od: 6.11.2008

sporočila: 43

5. feb 2009 10:38

JA ja Nežinka.. sej pravjo da so vsi mal čudni bratje..odvisno kako ga vzameš (mal z rezervo) ker je bla prijateljica pri Johnu pa je ni hotel tetovirat (i wonder why) drugač pa ja sm slišala da je tip res odličen sam kar se nekateri prestrašjo njegove pojave..čeprov je tak se nekateri niti ne vprašajo kaj se skriva pod površjem. Aha..kolk je pa bla cena..ker me sam to skrbi da ne bom res celo premoženje tam pustila..že pri Dalanu sem dala 250 eur za tattoo..ker tega bi imela pa na hrbtu tko dost velikega :) drgač pa ja pa če ti ga še sam nariše? Najprej se mal pozanimam tko po forumih kakšne imate izkušnje pol pa k njemu na posvet..iz vsega tega se pol lažje odločim :) meeshka

jasminka87  

član od: 8.12.2008

sporočila: 4

5. feb 2009 10:44

joj kake lušte ste mi nardile, bom tud jaz morala it po tattoo jasminka87

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. feb 2009 10:47

Jaz tudi, že vem, kaj bi in kje... : ) lidka [sonce]

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

5. feb 2009 10:47

Ko sem jaz zbirala nekaj let nazaj informacije so hvalili Reinharda, vsaj glede kvalitete. Za ceno sicer nevem, tudi se je mogoče zdaj kaj spremenila. Jaz sem svojga dala delat v Kranju, če bi šla še kakega delat bi šla isto tja. Res da ni tolk velik (cca 12*5 cm), dala sem pa 150€ se mi zdi. V bistvu sem potem dobila bon in sem z bonom plačala. Najbolš pa da greš osebno do Reinharda pa mal povprašaš, boš še najbolše vidla kako in kaj. *Alisha*

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

5. feb 2009 10:52

Nekaj mojih prijateljev se je šlo tetovirat nekam na hrvaško, k enemu znanemu modelu. Ne vem kje je to, spomnim se samo da dela zelo kvalitetno in smešno poceni. Aja, sem se zdaj spomnila, mislim, da je iz Krapine ta gospod. lp Saša Sporočilo je spremenil(a) Basti dne 05. feb 2009 10:55:56

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

5. feb 2009 11:40

Moj dragi ima njegov tatu in je zelo zadovoljen. Cena je bila še v tolarjih okoli 90 tisočakov, drugje bi bilo morda kakega jurja man ,vendar se splača,saj je narejen z dušo. Priporočam kavica

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

5. feb 2009 11:57

Hm, moj je tudi še iz "tolarskih" časov, mislim, da je bilo 42 tisoč SIT. Mi ga je on narisal po moji ideji oz opisu.  itak on nekih "štanc" ne mara ravno delat (majhni skriti tatujčki :)).

 

Uživaj

 

LPNeži

If they don't have chocolate in heaven, I'm not going! http://easypika.typepad.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti