Pomladni oblačilni report

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. feb 2009 7:49

 Mi je uspelo, da smo samo 1 torbo čistih cunj domov prinesli, samo da ne govorim o kupu umazanih na tleh v kopalnici, še do banje ne pridem...

jade

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

28. feb 2009 9:19

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Torej pazite, ko se odločite za paža. Kar spomnite kako okrogel je bil obraz Catherine-Zeta Jones v filmu Chicago. Vanja

 

Točno to. Mi je bilo prav smešno kako vsepovprek priporočate paža. Ta frizura pa res ni za vsak obraz. Moj je v bistvu zelo podoben kot od Catherine. Okrogel, svetla polt, temni lasje. Le da imam jaz nižje čelo kot ona. No imam pa zato bolj polne ustnice

Skratka na tak obraz  paž ne paše in konec. Sploh pa če so lasje taki kot moji. Ko je vlaga zunaj, sem kot Tofsi. Se kar "napihnejo"

Tudi moj frizer me noče postriči na krajše, ker manj kot so obteženi, bolj mi štrlijo (pa niso skodrani)

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. feb 2009 10:13

Etka, potem moaš zamenjati frizerja. Ker ti je malo drago prodal idejo o "bolj obteženih laseh", ki da bolje stojijo..... Pa kupiti kak produkt za to, da bodo lasje nahranjeni, ker ko bodo nahranjeni, se ne bodo v mokredm kodrali na backa-tofsija Vendelina jr.

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

28. feb 2009 10:53

Ni problem v frizerju. Od njega pridem vedno vsa uštimana in z gladkimi lasmi. Problem je kako jih ukrotiti doma. Uporabljam šampon in balzam, ki mi najbolj ustrezata od vsega kar sem preizkusila. Občasno pa še karitejevo maslo od L'occitana.

Poleg tega imam še en produkt, ki ga nanesem pred sušenjem, ki naj bi gladil lase in še produkt za že posušene lase. Skratka naredim kar lahko, ampak ne morem imeti take frizure kot iz salona. Enostavno ne gre. Ne bom pa kupovala profi zadev, ker so absolutno predrage. Že tako ali tako uporabljam dražje produkte.

Nisi imela opravka z mojimi lasmi in ne več kakšne teksture so. Na krajše sem že bila postrižena in so res neukrotljivi. S pažem bi bila pa sploh grozna. Rabim vsaj malo stopničasto frizuro.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. apr 2009 19:44

Avtor: Klaraaa xx.
Član od: 22.2.2009, poslanih sporočil:4
Tema odprta - 14. apr 2009 14:39 Število ogledov: 177, odgovorov: 2 Prepiši sporočilo v splošno zabeležko Na to temo niste naročeni Naročite se
Črta ločnica
hej. Kaj je keJ zdeJ moderno?! Nekje sem vidLa da je zdeJ fuL IN viJoLična barva, predvsem pa pisane! Fajn se meJteKlaraaa xx.Temo je spremenil(a) Klaraaa xx. dne 14. 2009 14:40
Jaz bi tudi rad bil moderen, pa me zanima, a moram tudi perilo nabavit v violični barvi?
ežoj

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

14. apr 2009 19:50

Ežoj, ni treba. Lepo daj v stroj bele gate in majice, zraven pa nekaj črnih nogavic. Boš dobil takšno lepo, zamolklo vijola barvo! fresh

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. apr 2009 21:10

Ežoj, vijola tozadevno ne potegne. Razen, če nisi iz MB. Pač pa je zanimivo perilo v pariškomodri barvi - se dobro kombinira z džinsom. Tudi je moč dobiti precej kompletov v drap-črni kombinaciji, pa maskirne barve, pa bela z obrobami.... Pa majčke morajo biti iz gostega bombaža in s kratkimi rokavi, ali pa se ne nosijo. Razvlečene majčke z naramnicami so pa samo za čiščenje oken........ To je nekaj tako groznega kot strgani štumpfi...... Hope this helps. Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. apr 2009 21:40

Jupi, meni pa paž paše in sem se z veseljem prejšnji teden spet tako ostrigla, po dolgem času se mi zdi, da imam ta pravo frizuro, pa še veliko dela ni z njo, mi je bilo sicer kar hudo, ko je šlo v kratkem času dobrih 20 cm las, samo so bili itak vedno v čopu.

Loni Makaroni

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. apr 2009 15:43

Ne maram vijolične barve, zlasti ne tiste v barvi pirhov.

Sovražim misel, da tipi nosijo črne, ali, bognedaj, vijoličaste gate, da se umazanija "manj prime". Imam v mislih partnerja od ene moje prijateljice, ki si perilo pere sam na roke, kar na štepihu. Da prišpara. Pa saj prišpara, ko si ponoči sveti z baterijo, da pride do WC, da ne troši elektrike. Ker njegova partnerka živi sama in nima nikoli dovolj polnega pralnega stroja, mu je predlagala, da bi oprala tudi njegovo, pa vztraja pri pranju na roke. Da prišpara. Mu ni treba prispevat za elektriko. Tušira se v službi, da ne rabi vode, z odpadnimi drvmi, ki jih prinese iz službe, da ogrevata s kaminom. Ko je res zelo mrzlo. Prišpara pri sofinaciranju ogrevanja.

Ker bojda nosi črno spodnje perilo, me je Ežojevo vprašanje napotilo na šparanje po vzoru prebivalcev sosednje doline. In na  bljak, saj veste, kaj mislim...

Ežoj, kaj pa snežno bele spodnjice, s srčki, ali pa z abecedo, ali pa s fizikalnimi formulami ?F r i n a

Sporočilo je spremenil(a) frina dne 15. 2009 15:44

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. apr 2009 5:55

Frina tale zgodba je pa zanimiva... in me čudim, da je tak tip sploh dobil žensko... Se mi zdi, da ni ravno pristaš higiene (pač raje špara ;-)))

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti