Pomladni oblačilni report

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. feb 2009 14:05

A senčilo? Daj nehaj, jaz sem "zastrupljena" z zeleno.... Sem pa ne enem drugem štenderju gledala nekaj v svetleči olivno zeleni, kot nalašč za vreme, ki prihaja... lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. feb 2009 14:16

lidkič, you are speaking my language.... Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. feb 2009 14:24

Sej tebi tole "painting" sede, glede na lase... : ) Jaz se pripravljam na preobrazbo iz temene črno zelene in zlate v bolj light odtenke. Sicer pa so moja senčila, ena izmed boljših, kar sem kupila v zadnjem času od: http://www.barrym.com/products/product.asp?id=77 Na žalost pri nas nedosegljiva, so pa na Oxford street v Top Shop trgovini, razporejena od bele do črne, da dol padeš... lidka [sonce]

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. feb 2009 14:41

Jaz sem čisto navdušena, pa sem kupila "samo" 2 za probo, da stestiram... : ( No, ta senčila so v prahu, sipka. Lepo se nanašajo z gobico ali čopičem. Je pa kar potreba podlaga spodaj. Nekaj podobnega je pred leti mela italijanska kozmetična firma Pupa, sploh ne vem, če se to še prodaja? Pri nas vem, da se ne več, sem 1x na Fernetičih, oz. v bližini kupovala... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 27. feb 2009 14:53:21

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. feb 2009 22:08

Katka da poročam, kopalke so čist ok, nič ne moti zgornji del, se nič bolj ne lima kot, če bi imela enodelne kopalke.

jade

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. feb 2009 22:28

Sem prej gledala polfinale hrvaške Dore in ugotovila, da je paž dejansko in, vsaj pri naših sosedih :)

Atina

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

27. feb 2009 23:40

Eno vprašanje glede ličenja. Kako dosežete, da vam obroba okrog oči (na spodnjem delu) dejansko ostane tam, kjer mora biti in se ne razmaže ali zabriše? Margot Sporočilo je spremenil(a) Margot dne 27. feb 2009 23:58:56

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. feb 2009 5:46

Jaz si to prav lepo namažem s širokim in ploskim čopičem s precej čvrstimi ščetinami. Uporabim kompaktni puder za veke kar v barvi jajčevca, ker imam zelene oči. Dolga leta sem poskušala s tekočimi svinčniki prav za to. Nikoli mi ni uspelo, dokler me neka prodajalka ni prepričala, da je čisto enotaven potopek kar s čopičem. Od takrat se mi sdi, da mi kaj manjka, če oči nimam "obrobljene".

Kar se pa paža tiče imam pa tole zgodbo. S prijateljico sva se videli za weekend v njenem stanovanju na večerji. Potem me je obiskala na hitro v službi v četrtek. Ko me je zagledala, je najprej pripomnila, da sem morala kar precej shujšat. Povedala sem ji, da sem si samo lase postrigla, pa pripomnila, da sva bili ja v soboto skupaj. Ona pa, da zdaj pa vem, kakšno frizuro moram imeti, da bolje izgledam. Ja, iz neke vrste paža sem šla na kratko frizuro. Od takrat imam frizuro na več ali manj isto vižo, malo bolj ali malo manj kratke pa z več ali manj prameni.

Torej pazite, ko se odločite za paža. Kar spomnite kako okrogel je bil obraz Catherine-Zeta Jones v filmu Chicago.

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti