Pomladni oblačilni report

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. feb 2009 17:30

Vendy, jaz imam pa ta pametno (beri visoko) čelo in enostavno brez frufruja spredaj ne gre, sem probala in zgledam obupno, ampak imam dobro priajteljico, ki poskrbi zato, da je vedno prave dolžine.

Jaz bi pa še en trenčkot v rdeči barvi, če bi šlo, imam črnega in kremastega... Bo treba malo pri sestri v omaro pogledat, če bo kaj za zamenjati.

Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. feb 2009 17:31

Loni, če maš frendico, je okej. Še vedno je bolje imeti cristina-ricci celo kot pa 2 do 3 cm čela. Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. feb 2009 17:33

Vendelina jr. je napisal/a:
Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:
Vanjič, če imaš v čevljih ta prave silikonske blazinice za visoke pete, se brez problema zdrži vsaj 10 ur na štiklah. Tudi nekaj ur stanja ne naredi hujše bolečine.Meni grejo bolj na jetra granitne kocke po mestu, pa tiste fuge med kockami in tlaki.......jojTiste ta plave manolice!!!!!!!!!!!!!Vendelina jr.Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 04. feb 2009 15:49:56

 

Katere blazinice pa imaš v mislih...

 

Vanja

Telehttp://www.scholl-footcare.com/aus/footcare/sho jr.

 

Si jih grem ob prvi priliki nabavit...

Vanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. feb 2009 19:22

Joj, prejoj, mislim, da moram Vendy in Lidko enkrat skupaj dobit, da mi bosta malo prepihali podstrešje v zvezi z modnimi smernicami. čeprav je napredek opazen, razmišljam o nakupu tekaške kiklce namesto hlač

Loni Makaroni

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

4. feb 2009 19:50

"Paž" frizura? Ja, nevem kakšna je, povejte prosim. Nič pa ni bilo govora o modnih dodatkih, ogrlice, uhani............ kič, srebro, zlato? Spet pajkice???? Hudo!

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

4. feb 2009 20:09

Draga Vendy, lepo si napisala. A par stvari opisuješ tako, da se vidi, da le nisi v koži XXL žensk, ker so totalno nepraktične in neživljenjske... Kaj naj naredi ženska z oprsjem cca 110 cm? Ker tega NIKAKOR ne spraviš v NAVEČJO številko LEPEGA modrčka, ne da bi: 1. bil trak dvajset cm pod vratom (velikost naredi svoje in vse "vleče", tudi če je nastavljeno na najdaljšo dolžino naramnic) in 2. da ne se ne bi trak zažiral v hrbet in ustvarjal hribčke okoli (ker enostavno NI take dolžine traku, ki bi lepo zaobjel širok hrbet) Lahko gre le na oddelek starih mamc in kupi t.i. "ortopedske" variante s tricentimetrskimi debelimi naramnicami, ki jih ne moreš nositi pod nobeno poletno majico, recimo na trakce. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

4. feb 2009 20:35

Mamamia, o kom je govora 170 cm in xl postavi, pa ne o tebi. Pol sem jaz KKS postave, pri 178 cm in mojih kg. Katka, od kar sem v Triumphovi trgovini najdla ene minimizerje, je tudi meni sonce posijalo. Lisce tudi pogledam ne od takrat. Dear Vendy, odkar prebiram tvoje reporte in na sploh modne nasvete, se tudi jaz upam spravit v malo bolj zenstvene zadeve in tudi make up si privoscim. Na koncu pa se, Jade, kar pogumno k frizerju. Jaz sem se ravno v petek postrigla na konkretno kratkega paza in so vsi hvalili, kako mi pase. Pa saj mi res. jass

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. feb 2009 20:48

Žal dekleta z velikimi, hmmm, dekleti, ne more imeti tankih naramnic na mordcu. Veš kako lepše izgledajo, če so v pravi košarici. Spet sem pri Oprah, predvsem zato, ker velikokrat sproži plaz, da vsi mediji govorijo o temi, ki jo začne. Torej, njena oddaja oz. odmev na njo me je pripravil do tega, da sem šla v eno nobl veleblagovnico, kjer so mi izmerili, hm, deklici. Skoraj me je kap kako lepše sem izgledala v novi številki! Na poti domov sem moža poklicala z veselo novico, da sem imela instantni boob job. 

Malo sem pobrskala, tule je preljuba stran s slikami prej in pozneje, tudi deklico z večjim oprsjem so našli:

http://www.oprah.com/slideshow/omagazine/slideshow

Pa še reči, da lepi modrčki ne pridejo v večjih številkah!

Sicer pa mislim, da so našli kar dobre primerke resničnih žensk. Tudi Trinny in Susannah ves čas govorita o tem, kako pomembno je imeti pravilen obseg modrca za podporo in pravo številko košarice, da se delkici ne "zlivata ven". Kakšen besedni zaklad so našli! Dobesedni prevod je zato, ker po pravici povedano, ne znam prevajat.

BTW, a v lj na bivši Titovi še obstaja privat butik (?), kjer so po meri delali modrčke? Zadnjič nisem bila pozorna...

Vanja

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

4. feb 2009 21:08

ok punce, brez zamere, ampak kaj pa delate da vaš makeup, na vas ne zdrži brez podlage 8 ur?

Jst delam sve i svašta, brez podlage, pa bolj da ne povem kera senčila uporabljam, pa mam še vedno use na sebi tudi po 12 urah ... no vrjeno je odvisno od tipa kože in potenja ...

Kje pa je biu ta privat butik na titovi, oz. dunajski?

lp

Pitončica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti