Pomladni oblačilni report

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. feb 2009 16:14

Christian Dior Shoes (CD Crocodile Open-Toe Mule)

 

dior natikači, prodaja po internetu, izklicna cena 36 evrov.

 

Se da tudi manolo tako dobit, gotovo za manj kot tisoč zelencev.

http://www.footcandyshoes.com/istar.asp?a=29&manufactur

za malo si očke napast pa tole.

 

mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 04. feb 2009 16:16:11

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. feb 2009 16:23

Na žalost je tržišče preplavljeno s ponaredki, od Fendija naprej preko Prade do Guccija in seveda po uradnih podatkih samo 1 procent žensk res nosi ta prave  Louis Vuitton torbice. Po sliki in detajlih sodeč, bi skoraj dala roko v ogenj, da tole zgoraj ne gre za originale. Tudi rabljeni obdržijo ceno...

Vanja

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

4. feb 2009 16:49

Ženske, nehajte no! Meni bo moj zaplenil kartice in zavezal ruto prek oči! Obiske pri gospe G na Tavčarjevi imam itak dovoljene samo še v njegovem spremstvu (takrat sicer tudi kavalirsko poravna račun), ko pa rečem, bi še kakšne čevlje, postane pikast. Ej Vendy, tisti stavek mi je pa sezul čevlje! "Ženska nikoli ne ve, koliko čevljev ima, ji je pa vsak trenutek jasno, koliko čevljev za prvo silo še potrebuje." Carsko! Zelo rada imam lepo in kvalitetno perilo, ampak ta hude linžerije ne prakticiram. Moj je že tako čisto preveč v stanju pripravljenosti, pol bi mogla pa po moje službo pustit! strelka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. feb 2009 16:56

strelka je napisal/a:
Zelo rada imam lepo in kvalitetno perilo, ampak ta hude linžerije ne prakticiram. Moj je že tako čisto preveč v stanju pripravljenosti, pol bi mogla pa po moje službo pustit! strelka

 

How funny. Mojemu predragemu pa nikakor ne gre v glavo, zakaj bi zpravljala denar za zgoraj omenjeno. Pravi, da je bolj praktično tako...

 

Vanja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. feb 2009 17:08

lidka je napisal/a:
Bejbe, uporabljajte šale in rute kot dodatek. Jaz še vedno oblečem recimo arabsko ruto, na špičake in ves mejk ap, : )(jaz sem jih zlagala zadnjič, sej veste, veliko časa, ko si doma, pa se mal zamotiš zvečer, in jih imam preko 70, moj lubi je rekel, da si jih od zdaj naprej samo še kvačkam).lidka

Uf tega imam jaz na tone! Sem si v Španiji, v Granadi nabavila vse možne odtenke arabskih rut po 3 evre za eno! Obožujem jih ker so pisane in jaz jih nosim kar k vsemu.

 

Vendy tale tvoj report res zveni Trinny Suzannasto (dobro da ne Tim Gunasto ) Trenčkot si bom kupila, ker si ga želim že kar lep čas, pod nobenim pogojem pa ne bom dala nase stvari, ki imajo podložena ramena, pa naj bo to še tako moderno. Prav tako mi ne sedejo pajaci, ker se mi zdi da te še bolj potlačijo če si majhen (imam samo meter 65 ).

Jaz bom zaenkrat ostala pri svojih ozkih in oprijetih hlačah in svojih miljavžnt majic živih barv. Malo mi gre že na živce vijolična na vsakem koraku, tudi modra mi ni preveč všeč (verjetno je to travma iz otroštva, ker sem mogla met vse modro saj sem blond in modrooka). Hvalabogu je tudi precej rumene in zelene barve, ki sta mi najlepši. Kupila sem si rumene balerinke in se mi še zdaj smeji

Vanja tisto o plavem senčilu-se totalno strinjam. Mi kar slabo postane, če pomislim da bi si mogla dat nad svoje plave oči še senčilo iste barve. Take so ponavadi 60 let stare angleške dame pri Trinny in Suzannah, ki so ostale z oblačenjem in ličenjem v svojih 20ih letih in nosijo oprijete črne miniče, preveč odprte majčke, peroksidne dolge štrenaste lase, oči obrobljene z modro barvico in namalane z modrim senčilom.

 

 

saša

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

4. feb 2009 17:19

Ne se mi smejat ampak kaj za vraga je to trenčkot???

Meni je največja muka kupit kaj za oblečt, ker, ko grem v trgovino tudi pod razno ne vem kaj kaj mi sploh paše...

Evo zdaj imam eno kapitalno dilemo, bi se postrigla na paž pa me je strah, da mi ne bo pasalo.

jade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. feb 2009 17:22

Trenčkot=baloner.... Jadič, paž paše čisto vsaki. Samo brez resic na čelu (to poslabša marsikatero), ker je treba tiste rese potem stalno striči. Vendelina jr.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

4. feb 2009 17:25

 resice že mam.

jade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. feb 2009 17:25

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:
Vanjič, če imaš v čevljih ta prave silikonske blazinice za visoke pete, se brez problema zdrži vsaj 10 ur na štiklah. Tudi nekaj ur stanja ne naredi hujše bolečine.Meni grejo bolj na jetra granitne kocke po mestu, pa tiste fuge med kockami in tlaki.......jojTiste ta plave manolice!!!!!!!!!!!!!Vendelina jr.Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 04. feb 2009 15:49:56

 

Katere blazinice pa imaš v mislih...

 

[pika] Vanja
Tele http://www.scholl-footcare.com/aus/footcare/sho Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. feb 2009 17:26

jade je napisal/a:

 resice že mam.

[jezik] jade
Potem pa trpi kaka dva meseca, da tisto zraste (jaz sem s tem zezala pred kakim letom) čez oči in lahko fenaš na stran. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti