Šivilja

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

tema odprta - 3. feb 2009 18:12 | ogledi: 3.138 | odgovori: 5

Rabila bi šiviljo oziroma nekoga,ki zna šivati.Imam namreč en kup kavbojk,ki pa so hčeri preširoke(posledica njene diete),nekatere hlače so še čisto nove in nikoli nošene.Zdi se mi škoda ,da bi jih sedaj zavrgla in kupovala nove.Če je katera gospa,ki to dela,bi jo prosila ,da se mi javi kar na zs.Sem pa doma v Celju,tako za orientacijo.

kriznana

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

3. feb 2009 20:21

uh, kavbojke predelat bo pa zelo težko. Krajšat se jih še da, ampak kavbojke parat, pa potem original nazaj zašit je skoraj nemogoče. Če nimam prav, naj me kdo popravi, prosim kleo

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

3. feb 2009 20:55

kleo je napisal/a:
uh, kavbojke predelat bo pa zelo težko. Krajšat se jih še da, ampak kavbojke parat, pa potem original nazaj zašit je skoraj nemogoče. Če nimam prav, naj me kdo popravi, prosim kleo
Ma jaz sem tudi šla z ločevalno dol 10 kg, pa sem si kavbojke kar sama poštepala po dolžini, pa je čisto ok. Sploh jih nisem parala, pa čeprav je malo roba na notranji strani, me nikakor to ne moti pri nošnji. no v pasu ni tako zelo estetsko, pa itak pride pas čez, tako, da. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

3. feb 2009 21:30

Moja sestra jih tudi sama oža, pa še vedno držijo skupaj Margot

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. feb 2009 6:04

Šivilje take stvari raje in ceneje naredijo, če potrebne šive sparamo že sami doma.

Cila

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. feb 2009 13:19

V Celju je popravljalnica oblačil Krpica, nahajajo se zraven Ema na Mariborski cesti pri bencinski črpalki OMV. Cena ožanja in krajšanja enih hlač (kavbojk) je cca 10 EUR, naredijo pa zelo dobro. Tako da se izplača.

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti