Montazne hise

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. feb 2009 9:44

luckats je napisal/a:
hvala lepa za vse informazje, sem ze iskala po internetu, in zato tudi mene zgledajo ok, pa sem vam uprasala samo za vedeti ce so za res tako dobre kakor pisejo. vsaka firma bo rekla da je svoj proizvod ok, drugo je kaj mislejo tisti ker ze zivijo noter. se to bi vam prosila, je res da je nariena tako hitro kakor pravejo? mislim, od kadar se odlocas in pripraves nacrt in se smenes z firmo pravejo da to traja samo 3 - 4 mesec. to me zdi pre hitro. hvala lepa za vase informacije in se enkrat se oprascam za mojo slovensko. ciaoluckats

 

Nič se ne opravičuj za svojo slovenščino, čisto sipmatična je. Svojo dobro voljo si pokazala že s tem, da se sploh trudiš, da te razumemo pa kaže odziv na tvoje vprašanje in pomoč, ki so jo dekleta ponudila. Ko boš pa imela še hišo v Sloveniji, bo pa tudi s sloveščino šlo samo še na bolje. Glavno je, da se razumemo. Lep pozdrav, Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. feb 2009 10:07

Lučka, sem ti poslala sporočilo na zasebno pošto. Vendelina jr.

teyca29  

član od: 25.3.2007

sporočila: 107

4. feb 2009 13:47

v moji bližini so jo postavili v dveh dneh na poleti narejeno ploščo, ravno danes pa jo pokrivajo. Prav zanimivo je bilo opazovati "gradnjo" oziroma sestavljanje. Mislim, da so današnje montažne hiše zelo kvalitetne in energetsko varčne. Upam da se boš kljub veliki ponudbi odločila za tako ,ki ti bo ustrezala. teyca29

greenoasis  

član od: 19.1.2010

sporočila: 3

4. nov 2012 5:16

No kako naprej. Je kdo od vas že novi lastnik kakšne montažne hiše in teh podobno grajenih objektov?

Kako ste zadovoljni, pri katerem ponudniku ste se odločili za montažno hišo. Tukaj sem opazila, da je v Sloveniji že veliko ponudnikov montažne gradnje. Le katerega izbrati?

Mojcika

greenoasis

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

4. nov 2012 6:39

 Takele reklame so pa bolj tako, tako... Ni naslova podjetja, razen spletnega, ni referenc... Saj to ni prodaja majic, pa pošljejo po povzetju. Tako podjetje je pa vendarle potrebno preveriti, preden se spustiš v dodelovanje z njimi. So veliki denarji v špilu.

pirnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti