Moja prva torta iz tičine

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

3. feb 2009 18:29

Vse pohvale za čudovito lepo torto. Dipsi

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

3. feb 2009 18:41

hvala za vse pohvale. Torte na žalost več ni. smo jo že pojedli. po poklicu nisem slaščičarka. No torte sem že pekla, ampak s tičino je pa ta prva. No kmalu bo ratala še ena, ker ma tudi ta starejši sin ta mesec rojstni dan. še enkrat hvala za vse čestitke. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

3. feb 2009 18:45

Si mi naredila lušte. Se bom mogla še jaz tega lotit. Krasna je!!!!! lp Saša

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

3. feb 2009 19:35

Prekrasna tortica

miia

teddy  

član od: 26.11.2007

sporočila: 130

3. feb 2009 19:53

katarinak - vse čestitke tudi od mene - tebi za torto in Blažu za rojstni dan (ki ima mimogrede danes tudi god, če ne veste). Čudovita torta! teddy

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

3. feb 2009 19:56

Zelo si se potrudila, ful lepo, čestitam!

Pa vse najboljše Blažu!

katti

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

3. feb 2009 19:57

Prekrasno, prečudovito!!! Pa je res prva? Res komaj verjamem. Jaz sem še veliko kilometrov za tabo, saj niti do ticine ne morem priti.

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

3. feb 2009 19:58

teddy je napisal/a:
katarinak - vse čestitke tudi od mene - tebi za torto in Blažu za rojstni dan (ki ima mimogrede danes tudi god, če ne veste). Čudovita torta! teddy
Ja res je. Tudi god ima! Mi smo mu to ime izbrali nekje, ko sem bil anoseča 7m. In rodila sem 10 dni prej. Pa pride mož domov iz porodnišnice, pogleda na koledar in gor napiše: Ima Boga! Ko je videl, da je prav ime Blaž na ta dan. No sem pa prej pozabla povedat, da me čaka v soboto še ena tortica za Blaža, ko bomo praznovali z malimi prijatljčki. Vam prilimam drugič še te slikice. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

3. feb 2009 20:02

Zdenkica je napisal/a:
Prekrasno, prečudovito!!! Pa je res prva? Res komaj verjamem. Jaz sem še veliko kilometrov za tabo, saj niti do ticine ne morem priti.
Ja je res prva torta s tičino. No drugače pa pečem torte nekje 10 let. Od kar sem šla na svoje z mojim možekom in sem bila sama svoj šef v kuhunji. no mi smo komaj pred par meseci dobili računalnik in prej sploh vedla nisem za tičino, tako, da sem veliko zamudila, kar bom pa vsekakor nadoknadla. Enkrat sem edino vidla na Oprah shovu ene take torte in se mi je kar mešalo. Kaj rabi kdo pomočnico v slaščičarni? sem namreč brezposelna, od kar sem končala porodniško. Nisem iz tega poklica, bi se pa vsega rada naučila in priučila. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti