Mešalnik bosch mum 4 - mesoreznica

Frfra  

član od: 9.12.2007

sporočila: 5

tema odprta - 3. feb 2009 13:37 | ogledi: 3.643 | odgovori: 5

Že dolgo časa imam aparta MUM 4 s katerim sem zelo zadovoljna. Imam tudi nekaj dodatkov, nekatere koristim bolj, druge manj. Zadnje čase zelo premišljujem o nakupu mesoreznice in sem se spomnila, da se pri tem aparatu da tudi dokupit. Zanima me ali ima kdo izkušnje s takšno mesoreznico. Je ok, se splača kupit? Ali so boljše samostojne mesoreznice?

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

3. feb 2009 15:11

v iskalnik vpiši MUM in dobila boš malo morje zadetkov potem se boš mogoče lažje odločila jaz mesoreznico imam je ok,vendar več kot za gospodinjstvo ni,..... anaeva

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

3. feb 2009 15:14

Jaz jo tudi imam, a jo največ uporabljam skupaj z nastavkom z a izdelovanje keksov. patka

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

3. feb 2009 16:53

Vse je odvisno od tega, za kaj bi jo uporabljala. Jaz jo tudi imam in za gospodinjstvo zadostuje- včasih zmeljem meso za lazanjo, uporabna je za piškote, z njo pa zmeljem tudi papriko in jajčevce za ajvar.

Ni pa uporabna za mletje večjih količin mesa, sploh govedine.

LP, V.

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. feb 2009 18:04

Ponavadi jo uporabljam z mletje orehov ali mandeljev, seveda s posebnim nastavkom. Meso pa že dolgo nisem mlela nanjo, raje pri mesarju rečem pol govedine in pol svinjine in mi zmelje. Verjetno je drugače, če imaš na zalogi domače meso v skrinji. Melje pa dobro, ni pa za večje količine, meso je treba zrezat na velikost koščkov za golaž, ker je odprtina majhna. 

Lijana

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

3. feb 2009 21:06

Jaz jo tudi imam, še "zapakirano" v shrambi. Je pa res, da MUM veliko uporabljam in je ena najboljših "nujnih"zadev v gospodinjstvu. v minutka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti