Cheercover

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

23. feb 2009 10:57

Jaz enako, Tanja, če kaj zveš, mi sporoči. Mene mika, da bi šla malo pogledat, tudi slučajno ne mislim kupovat v kompletu še čopičev, senčil ipd. Mene zanima samo podlaga in puder... lidka [sonce]

Polona.hrovat@gmail.com  

član od: 7.2.2009

sporočila: 2

1. jun 2009 16:11

Kar se tiče mineralnih pudrov bodite pozorne na sestavine. T.i. mineralni pudri v trgovinah kot so Muller Dm in podobno so zelo vprašljive sorte. Pravi mineralni puder naj nebi vseboval nič drugega kot minerale (Mica, cink, železov oksid ipd - eni so za teksturo, drugi za barvo). Če vsebuje kakšne kemikalije, ni več naraven. Sama imam trenutno puder Bella piere, z njim sem zelo zadovoljna - nanaša se hitreje kot tekoč, prekriva enako, pa veliko manj ga je videti - vse je bolj naravno. Uporabljam še mineralna senčila Bella pierre in osnovo za šminko - vse je super (ni primerjave s komercialnimi izdelki). Ker pa so cene za mojo denanico ekstremno visoke, sem odkrila drugo znamko mineralnih izdelkov Everyday Minerals: https://www.everydayminerals.com/ ,ki imajo prav tako odlične izdelke, cene pa so veliko bolj sprejemljive. Tudi poštnina ni previsoka, le naročiti je treba iz ZDA (prek kreditne kartice) - naročeno sem dobila v 4 dneh. Tudi čopiči so super. Torej za posebne priložnosti priporočam deveterček pigmentov Bella Pierre, drugače pa Everyday minerals. Joj ta kozmetika... ;) Pa srečno! Polona.hrovat@gmail.com

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. jun 2009 16:26

Ja, ta kozmetika. Čeprav sem jaz kupila MF mineralni puder, pa sem se kar navadila, zdaj ga uporabljam že kak mesec? Zadovoljivo, čeprav ga ni čez mojega tekočega, he, he. Sam zdaj je poletje, pa je vse bolj free... lidka [sonce]

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

2. jun 2009 10:47

lidka je napisal/a:
Ja, ta kozmetika. Čeprav sem jaz kupila MF mineralni puder, pa sem se kar navadila, zdaj ga uporabljam že kak mesec? Zadovoljivo, čeprav ga ni čez mojega tekočega, he, he. Sam zdaj je poletje, pa je vse bolj free...lidka

Jah,...kozmetika. Moj mož itak pravi, da je v naši kopalnici več izbire kozmetike kot v katerikoli trgovini. Pa vedno še kakšna malenkost manjka, ki jo je potrebno dokupiti.

Glede pudrov pa, tudi jaz še vedno raje uporabljam tekočega.

 

Tanja05

Sporočilo je spremenil(a) Tanja05 dne 02. 2009 10:48

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

3. jun 2009 11:37

BBnatura (na tej strani sem hotela naročiti) ne omogoča vračanja .

Tanja05

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

3. jun 2009 21:00

Tanja05 je napisal/a:

BBnatura (na tej strani sem hotela naročiti) ne omogoča vračanja .

Tanja05
Lahko vrneš ampak ne smeš odpreti . Jaz sem si kupila puder in sem zelo zadovoljna. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

4. jun 2009 11:14

Jade, pred časom sem brala kritike na enem drugem forumu, in je bil ocenjen kot "srednje". Čeprav naj bil vseboval 98% mineralov, menda ni to, kar naj bi mineralni puder bil.

Tanja05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti