Ju-hu, sneži!

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

27. jan 2009 18:54

Tudi pri nas je kar nekaj snega zapadlo ... to je bilo super, dokler ga ni blo treba kidat ;) hehe, pa smo tut to preživeli :D naj le pada... mogoče pa ju3 izpit odpade, ko profesorce ne bo ;) ( ah... moje želje ;) ) Petya

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. jan 2009 18:56

 

Jau, joj, sama žlausa, kamorkoli pogledaš. Sem šla popoldan na sestanek, deset minut hoje, evo, v čevljih luža, hlače mokre do kolen in čez...... Mogoče bo čez noč bolje, pa bo taprau sneg, ne ta čobodra....

 

kelly je napisal/a:
živalim v gozd nesem hrano, pticam dajem zrna, itd. srečno vsem! kelly

 

In ker hrane zagotovo ni za vse živali v gozdu, se začne neusmiljen boj za obstanek, močnejše živali se spravijo na šibkejši, ki obležijo vse krvave, z razmesarjenimi grli in razparanimi trebuhi v okrvavljenem snegu, ob njih pa se veselo mastijo s hrano, ki jo je prinesla nesebična kelly, zmagovalci.....

lp

cervus

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

27. jan 2009 18:58

Ja no, saj komunalci tudi niso vajeni snega v januarju, a ne?

nola

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

27. jan 2009 19:04

Prav vesela sem bila ko sem zavila na domač dovoz, po cesti kar dober nese, čeprav pelješ počasi, je bilo kar nekaj avtomobilov ob cesti. Moji so bili že pridni, so skoraj polovico že skidali tako da zame ni ostalo veliko. Je pa sneg zelo težak, tako se je kidalo kar 3 ure in to trije, če pa je prhek ga sama skidam v eni uri. Upam, da se bo počasi umirilo, me pa skrbi kako bo jutri, ker pri nas pred službo ne kidajo parkirišč. anitram1

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

27. jan 2009 19:17

kelly je napisal/a:
Moja poanta je bila, da ne vem, kako se lahko nekdo veseli snega, če zunaj v snegu ostajajo noč in dan brezdomci, uboge živali, ki zaradi snega ne morejo do hrane in morajo spati v snegu. Ni problem v strpnosti in v tistih kilometrih, ki jih je potrebno prevoziti v snegu. Če nekdo s te plati gleda na sneg, ja potem je pa res otrok, žal sebičen. kelly
Oprosti, ampak potem pa ne hodi ne na morje ker poleti je veš kolikooo lačnih otrok pa žejnih tudi. Če bi se človek sekiral zaradi vseh bi naredil samomor. Samo toliko. femica

neznan uporabnik

27. jan 2009 19:20

pri nas celju pa še kar sneži... lovebeyba

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

27. jan 2009 19:35

Joj drage deklice pa kaj vam je????A res ne more ena tema mimo brez pričkanja.Res nismo več strpni ja. Vsi imamo kdaj slab dan ni pa ga treba potem otresat na forumu...žalostno kot brozga v Krškem a ne Ognjič?Zdaj se je že kar nekaj stopilo ker je začel padati dež. lep večer. petardica

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

27. jan 2009 20:00

JUhuhuhuuu! Pravkar sem prišla iz službe.Tako je lepo!! Na celjskem so ceste kokrtok očiščene,okoli pa sneeeg,sneeeeeeg.Lepa je narava.Šloda,da sem jutri spet popoldan,ker bi se šla z otroci sankat. Je pa zdle po tv,kako je drugim sneg zagodel.Ni rožnato ATNES

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

27. jan 2009 20:05

Jaz sem pa tokrat prav zadovoljna, da nas je ta sneg obšel, samo malo rahlo dežuje, niti dežnik ni obvezen;) Sneg obožujem, sploh tak kot je bila prejšnja runda, ko je bil zelo suh. Tale pa bi pri nas itak skopnel preden bi sploh sanke našla, zapomnila bi si ga le po plundri do gležnjev. matilda

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

27. jan 2009 20:14

Juhuhuhu!Mi ga pa nimamo.Smo na takšni lokaciji, da nas nekateri uvrščajo med notranjce, čeprav sami trdimo, da smo primorci. Ko pa je sneg vedno spadamo k primorcem, tako da ga za nas zmanjka.Se vsaj normalno pelješ v službo in nazaj. lili_stef

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtTrixi
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti