Pecivo minjoni in kokosove kocke,..

mojcca  

član od: 20.9.2007

sporočila: 117

tema odprta - 27. jan 2009 9:30 | ogledi: 7.506 | odgovori: 2

Do petka moram napeči kar nekaj piškotov za teto, ki me je prosila, ker ima slavje. Piškoti so že pečeni, za kokosove kocke in kakšno roladico, minjone in orehove lunice (biskvitne) pa ne vem, koliko prej jih lahko naredim. Če jih delam danes ali jutri, ali bodo še dobre v petek?

Koliko prej ve delate te zadeve? Kaj pa londonske rezine?

mojcca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. jan 2009 9:43

Bodo, če jih hraniš na takem mestu, da jim ne bo vroče, da jim ne bo toplo in da jih hkrati ne bo zeblo. In to v kakšni primerni posodi. Na primer kak TW ali podobno za torte in kolače v kakšni hladni suhi kleti ali shrambi Vendelina jr.

mojcca  

član od: 20.9.2007

sporočila: 117

27. jan 2009 9:57

O super in najlepša hvala. Potem se bom pa kar danes lotila in jih nato shranila v TW posodo in jih dala v eno sobo, ki je ne ogrevamo in je kar hladna. Mislim, da bo to primerno, kajne? Res ne bi rada zadnji dan pekla peciva "na horuk" in si potem ves utrujen, da se ti še na žurko potem ne da hodit. mojcca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti