Mamina pesem....

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

tema odprta - 23. jan 2009 11:46 | ogledi: 2.610 | odgovori: 7

Tole dajem gor kot posledico ene diskusije, ki sva jo imeli z lady Ognjič.....

Oziroma, kako se ženska spremeni v babnico, ki ves čas sitnari. Oziroma, kot se reče na Balkanu, jao, ženo, puno zvocaš....

Makes a woman think....

http://www.youtube.com/watch?v=o6P2w5GkXmU&feature=r

Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. jan 2009 11:57

...ni za verjet, ampak poznam nekaj sličnega... 

Ognjič

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

23. jan 2009 11:59

Pa, to ni res! Kako si je lahko zapomnila toliko teksta? Nekaj minut nazaj sem urejevala besedila za nastop otrok ob materinskem dnevu in dodala tudi tole svojo pesem: MAMINO SPOROČILO Zadnjič mi je mami zjutraj na mizi pustila naslednje sporočilo: »Pazi kako si umil boš zobe, pazi kako počesal si lase! Pazi kako si boš hlače nadel, pazi kako po stopnicah hitel! Pazi, da dobro zaklenil boš vrata in pazi, da v šoli ne pozabiš na brata! Pazi kako boš nalogo nar'dil in pazi iz koga boš norca si bril! Pazi kako boš za mizo sedel in pazi kako boš kozarce preštel! Pazi, da sobo si boš uredil pazi, da soka ne boš preveč spil! Pazi, da v postelji boš pravočasno in pazi, da sanjal boš lepo in krasno!« Samo to. Pridem kmalu, mami vanjatajnsek

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

23. jan 2009 12:02

Vendelina jr. je napisal/a:
Tole dajem gor kot posledico ene diskusije, ki sva jo imeli z lady Ognjič.....Oziroma, kako se ženska spremeni v babnico, ki ves čas sitnari. Oziroma, kot se reče na Balkanu, jao, ženo, puno zvocaš....Makes a woman think....http://www.youtube.com/watch?v=o6P2w5GkXmU&featuVendelina jr.

Moram tole nekako na hišno ozvočenje spravit, da malo svoje sape prišparam...bral itak ne bi noben

LP, V.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. jan 2009 12:02

Izvajalka je drugače avtorica teksta.... Vendelina jr.

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

23. jan 2009 12:17

Ha ha ha dobra......v določeni trenutkih posnetka se mi zdi vse tako domače )) kruhy

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

23. jan 2009 15:13

Atina je napisal/a:

Hm, moja soimenjakinja tole poje, se je za zamisliti ... :)

 

Meni je pa tale verzija boljša (je bolj 'šarf'): http://video.aol.com/video-detail/the-mom-song/255

Atina
Tole sem tudi jaz našla prejšnji teden našla v temi "katera je tista pesem" in sem jo takoj, (ker niti od daleč nimam glasovnih in spominskih sposobnosti izvajalke) kar po mailu poslala mojima mulcema. In tudi meni je ta izvajalka še bolj fejst - je taka, "taprava" mama, da bi se je še me mame ustrašile. Mi je pa taprva po očalih in barvi las bolj podobna :))). mamaF - Mojca Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 23. jan 2009 15:14:43

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti