Pomagajte mi huda alergija na hrano (se kdo s podobnimi tezavami)

masaj  

član od: 20.1.2009

sporočila: 21

23. jan 2009 22:28

Res zoprna zadeva,sploh pa v današnjih časih,ker dejansko skorajda ne najdeš živila,ki ne bi vsebovalo tistih svojih E-jev.Imam samo alergijo na jajca in moko-pšenično pa moram vseeno velikokrat premisliti,kaj si naj pripravim za jest,da ne bi bilo reakcije.Sprašujem se kam vodi ta svet,če so že v kao zdravi hrani sami dodatki in strupi,ki jih naše telo ne prenese.In prav otroci bi morali jesti prav vso hrano saj se razvijajo in rastejo,tako pa so prikrajšani za marsikaj in predvsem za svoje zdravje v nadalnje.Še tista živila,ki naj bi bila bio in zdrava so nenormalno draga...kje je tu pravica? masaj

Lancy  

član od: 7.7.2008

sporočila: 6

28. jan 2009 22:46

Najprej se vam moram zahvalit ker ste sodelovali in mi svetovovali tako ali drugače! Hvala vam! Katarina -poskušali smo z sokovi iz drugega sadja katere pač sme uživati, ampak jih odklanja. Drugace ima hudo alergijo na mleko in jajca in kar koli je povezano z njimi to ne sme uživati. Poskušali smo tudi z brokoli, ampak ko uvajavo novo sestavino je le to malo težje potrebuje svoj čas, da se navadi na okus. Veverica hvala! Vanjatajnsek-je mogoce dobiti kako št. mobitela ali vsaj naslov od homeopata v Laškem? Loni-moja punča je stara 3,5l in na dieti smo že 2,5l. Na izvidih na piše, da naša punca ima "atopijski dermatitis", "Hiper IgE sindrom", alergij na številne prehrambene alergene in pršico. Nedržanja diete nismo še nikoli izvajali. Pri uvajanju nove hrana pa so znaki zelo različni, okoli oči je takoj zatečena, koprivnica po telesu, teško dihanje, praskanje po telesu je pa že itak stalno prisotno . Žana- ko tako berem ostale probleme se počutim,kot da je nama še ok. Res da mora clovek marsikaj preživeti ,ampak ta del je najtežji. Upam ,da bodo stvari sle le še na bolje! Na tem svetu ni pravice in je nikoli ne bo ! LP vsem Lancy Sporočilo je spremenil(a) Lancy dne 28. jan 2009 22:47:52

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

29. jan 2009 7:02

Moj nečak (6let) je imel zaradi alergij zelo okrnjeno prehrano, težave so bile tako zelo hude, da ni mogel v šolo, na obisk, v avto (močne driske in ostale nevšečnosti). Po treh mesecih terapije se je stanje izboljšalo, po devetih mesecih nima več alergije na nobeno živilo, na nič. Prihranite otroku trpljenje. Splača se. http://www.drwohlmann.eu/slo/ PACKA

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

29. jan 2009 9:35

Lancy, ti jo pošljem na ZS. Sicer pa mislim, da v Zdravilišču Laško tudi vedo zanjo, saj je tam že nekaj let. lp, vanjatajnsek

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

29. jan 2009 11:18

V prvi vrsti bi jaz poskusila z zdravljenjem z bioresonanco. Kar nekaj je salonov ali ambulant v katerih zdravijo na tak način. Pri alergijah so zelo priporočljivi izdelki Nahrin Swissforma, ker ne vsebujejo konzervansov. Kupite jih lahko od predstavnikov/nic, ki vam prej naredijo predstavitev. Ne delam reklame, ampak moja znanka je sama začela prodajati njihove izdelke, potem, ko jih je preizkusila v času, ko je njen otrok imel alergijo zaradi katere skoraj ničesar ni smel jesti. onija

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

29. jan 2009 11:23

Povejte prosim kakšna je to Bioresonančna preiskava,če jo je morda kdo že opravil.Sam sem se pozanimal,čaka se od 3-5 dni naroči pa po telefonu! Pozdrav!

receptor

Lancy  

član od: 7.7.2008

sporočila: 6

29. jan 2009 12:00

Bioresonančna preiskava ali homeopatija je trenutno za me prevelik zalogaj kajti sem brez sluzbe in sama hrana je precej draga! Lancy

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

29. jan 2009 12:05

Prvi pregled stane 72 evrov vsaka nadaljna terapija pa 36!

receptor

Lancy  

član od: 7.7.2008

sporočila: 6

29. jan 2009 12:57

PACKA HVALA TI ZA LINK! Upam,da bo tudi nama uspelo !Vsekakor Vam le to javim ! Lancy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti