Nakup čajnika

smoky  

član od: 24.6.2008

sporočila: 28

tema odprta - 20. jan 2009 15:55 | ogledi: 1.572 | odgovori: 3

http://www.supercena.com/I-Cajnik__TESCOMA__Pino_Extra

ali ima kdo takšen čajnik in kako se obnese? Mene zelo drži, da bi ga kupila, pa ne vem kako se obnese. Denarja pa tudi nimam preveč, da bi kupovala kar tako. Ker imam otroke me zanima če se zunanjost čajnika zelo segreje in koliko časa čaj ostane vroč. Hvala za vsak nasvet

smoky

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

20. jan 2009 17:44

Pozdravljena. Sama sem dobila točno tak čajnik za darilo in sem zelo zadovoljna. Zunanjost čajnika se precej segreje, vendar ročaj zgoraj ostane dovolj hladen, da lahko držiš. Fino je, ker ima "piščalko" in točno veš kdaj je čaj kuhan, tudi če si par korakov stran. Čaj ostane dovolj topel za piti tudi 3 ure, če je čajnik skoraj poln, manj ko je čaja v njem manj časa obdrži temperaturo. špelči

smoky  

član od: 24.6.2008

sporočila: 28

20. jan 2009 17:52

pa dam lahko limono vanj? Ne bo nič narobe? Ali se morda čaj navzame kakšnega čudnega vonja (npr. po 6 urah) kot v termoski? Sem že kupila termosko iz inoxa, pa se čaj navzame nekega čudnega vonja, čeprav je čajnik opran tako kot mora biti. smoky

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

20. jan 2009 18:04

Glej za limono ti pa ne znam povedati, jaz jo imam običajno zraven na pultu in si jo potem doda vsak sam (ne maramo je vsi). Glede okusa pa tako, jaz imam ta čajnik že kar nekaj časa pa ni nobenega čudnega vonja in okusa. Imam tudi inox termovko in tudi ni problemov. Pred njo sem imela neko drugo termovko in je bila kmalu za odpis. Odkar pa upoštevam nasvet neke gospe, da v termovko ne vlivam vrelih tekočin je pa ok. Je pa res, da jo uporabljam samo za čaj in drugo samo za kavo. Upam, da sem vam kaj pomagala, sicer se bo pa verjetno še katera oglasila. špelči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti