Rezalnik za čebulo

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

19. feb 2009 7:23

Od včeraj sem ponosni lastnik Mini Chefa od TW. Zadeva je sicer draga za tak košček plastike. Moram pa reči, da odlično funkcionira. Čebulo brez težav lepo seseklja, saj sta noža zelo ostra. Pri tem sekljanju pa resnično čebula ne izpusti sokov, kot pri drugih rezalnikih. Je prav takšna, kot če jo profi kuhar obdela z nožem. Čiščenje dotične napravice pa je prav tako čisto enostavno. Če bosta le noža še kak čas tako ostra, mi res ne bo žal, da sem kupil zadevo. sonic

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. feb 2009 8:02

Pazi, da ne boš pral v pomivalcu rezil, ali pa s prevročo vodo, tudi ni najbolj priporočljivo. Pa da jih ne daješ v kak predal s kovinskimi predmeti. Jaz ga imam že ene 3 leta, pa je BP. lidka [sonce]

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

19. feb 2009 9:09

Ma čuval ga bom kot oči v glavi. Pa tudi za nič drugega ga ne mislim uporabljati. Samo za čebulo.;) sonic

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. feb 2009 9:15

Lol, tudi stroki česna grejo not, če delaš mal več tržaške omake recimo... : ) Jaz ga mam kar na MW pečici, uporabim, takoj operem, pobrišem s krpo, dam nazaj. Izi. lidka [sonce]

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

19. feb 2009 9:22

Najin TW Mini Chef pa je po kakih dveh letih že malo zasopihan Sva bila tudi čisto navdušena, sploh jaz, ki surove čebule praktično ne morem videti, zdaj pa izgleda, da so noži že malo obrabljeni (čeprav jih pereva striktno ročno in so vedno spravljeni v posodici, tako da se nikamor ne drgnejo) in gre včasih prav na težko... strelka

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

19. feb 2009 11:19

strelka je napisal/a:
Najin TW Mini Chef pa je po kakih dveh letih že malo zasopihan Sva bila tudi čisto navdušena, sploh jaz, ki surove čebule praktično ne morem videti, zdaj pa izgleda, da so noži že malo obrabljeni (čeprav jih pereva striktno ročno in so vedno spravljeni v posodici, tako da se nikamor ne drgnejo) in gre včasih prav na težko... strelka
Meni tudi včasih težko dela, pa ga malo razstavim in potem gre spet gladko. lp Saša

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

11. avg 2010 13:14

A je katera že probala ročni rezalnik čebule iz top shopa ? zima13

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

11. avg 2010 13:37

Pred leti sem imel podobnega in mi ni bil preveč všeč. Tudi zlomil sem ga hitro.

PS: Moj  Mini Chef mi še vedno super služi. Sem pa kupil nekaj dni nazaj v Hofferju Mini Chefu zelo podoben rezalnik za samo 4,99€. in je zelo dober, čeprav malenkost slabši od originala.

sonic

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. avg 2010 22:14

odkar imam stratusovega, je sekljanje čebule užitek, sploh za nas, ki z manj kot dvema glavama čebule ne znamo ničesar skuhat ... no, če malo karikiram, mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti