Ena dobra in preprosta torta

tema je zaklenjena

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

19. jan 2009 20:46

Jz imam vedno naštudirano kakšno torto bom spekla za rojstni dan svojim najbližjim.

Ampak, ko pa pride do  tega,  da se moram lotit dela me zagrabi panika in se vedno konča, odkar sem na kulinariki s biskvitom, ki nikoli ne pade dol, sadjem in smetano

mizarka

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

20. jan 2009 1:40

Sploh nisi napisala kakšna torta naj bi bila. Mogoče ti bi ustrezala najpopularnejša torta na kulinariki, tj. torta nutela. Meni osebno sicer ni , a mislim da jo tako hvalijo ker je enostavna za izdelavo.

Aki

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

20. jan 2009 6:08

naty80 je napisal/a:
Rebecca tebi hvala za odgovor.Za ostale pametne "gospe" pa naslednje:po odgovorih sodeč ste vse najmanj diplomirane psihologinje,da ste tako pametne in svetniške.Bom spekla torto po vašem receptu.Poimenovala jo bom:TORTA POPOLNA GOSPA.

Pričakuješ pomoč, ker nimaš časa, dobiš pomoč in nasvete od ljudi, ki si zate (!!!) vzamejo čas, zdaj pa žališ. No, lepo sliko o sebi daješ.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 20. jan 2009 06:40:48

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

20. jan 2009 9:17

No ja, jaz menim, da s kulinariko ni popolnoma nič narobe, precej pa je narobe z nami, ki zastavljamo vprašanja in potem nismo nikoli pripravljeni sprejemati najrazličnejših odgovorov, ampak le tiste všečne - bi se reklo, pisane na našo kožo. Naty je zastavila vprašanje, pričakovala kup odgovorov in jih bila seveda tudi pripravljena prebirat, v tem času bi si pa že lahko našla ustrezen recept, ki jih res ne manjka in že nabavljala sestavine - mogoče pa si je le zaželela malce klepeta o svoji trenutni "preokupaciji" in jaz ji tudi predlagam torto nutela, ki je dejansko zelo enostavna in jo imajo običajno radi tudi otroci, druga taka je torta noa in pa jogurtovo poletno pecivo je tudi ena a - aja, pa recept za biskvit za torto, ki nikoli ne pade dol je tudi super.

rrr

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

20. jan 2009 14:33

Sveda če je neki forum, poskušamo čim več sodelovat ali z vprašanji ali z odgovori.Mislim, da ni nič narobe, če nas sprašuje za nasvet, seveda nam zaupa, pa še nekatere dolgoletne "kulinaričke" bodo dobro svetovale.Nerazumem Vendelino, ki se poglablja, oziroma dela analizo osebe in s tem oneraspoloži človeka, da bi karkoli vprašal.Vendelina menim, da si v življenju imela zelo slabe iskušnje z moškimi in njihovimi mamami.Moja analiza!!Poskušaj se osredotočit na vprašanje in videti kaj pozitivnega v tekstu. dididala

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. jan 2009 14:40

Draga didinekaj, ti se pa, za začetek, osredotoči na pravopis in osnove gramatike in bo svet za spoznanje lepši. Vendelina jr.

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

20. jan 2009 14:49

Tvoj komentar potrjuje, da se nisem zmotila, res je zelo si nesrečna!!Kje si nas našla prav na kulinariki,da na nas stresaš vsakodnevni bes. dididala

naty80  

član od: 8.1.2009

sporočila: 8

24. jan 2009 13:32

Hvala vsem za odgovore,kakršni koli so že bili.Torte je že bila narejena,tudi pojedli smo jo že,zato ne potrebujem več nasvetov sploh ne od tistih,ki se imajo za popolne,katere so to že same vejo.JE PA TORTA DOBILA IME PO NJIH-TOREJ SEM NAREDILA TORTO,KI SEM JO POIMENOVALA-POPOLNA GOSPA-. naty80

naty80  

član od: 8.1.2009

sporočila: 8

24. jan 2009 13:38

PA ŠE TO-TISTA,KI IMA VZDEVEK VANDELINA jr.,očitno nima pojma kdo je Vandelina" velika" v resnici,ker dvomim da ima sestra Vandelina,tako pametne nasvete kot jih ima Vandelina jr.,ki se ima za najpametnejšo.Videti je,da imaš najmanj doktorat iz kuharstva.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti