Sočno pecivo s skuto in orehi

Ančica73  

član od: 16.1.2009

sporočila: 4

tema odprta - 16. jan 2009 13:57 | ogledi: 22.028 | odgovori: 6

Pred par dnevi sem na neki otvoritvi jedla pecivo, podlaga, testo, je bilo piškotno z orehi, na tem skutni nadev, na vrh pa še stepeni, zapečeni beljaki in posuto s kokosom. Pecivo je bilo zelo okusno, predvsem pa sočno. Ker tega recepta nisem mogla najti v bazi, vas prosim za pomoč, v kolikor je komu jasno, kaj naj bi to bilo.

Hvala v naprej in LP, Ančica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2009 14:29

Glede na to, da si nova, ti svetujem, da klikneš link, kjer piše "vsi recepti" in jih imaš tam po kategorijah in potem so pa še po kategorijah razrvščeni po abecedi. Meni je tole, kar si opsiala, sicer pecivo, v katerem je malo veliko vsega in skratka too much information, ampak okej, zlagaj recept za piškotno podlago z orehi, skuto zmiksano z jajci verjetno zanša narediti, zapečeni beljak se dela po baiser metodi (malo poišči, kako se to dela, in kako se speče ta ploha in kako se potem na kaj naloži), kokos pa verjetno znaš posuti. Vendelina jr.

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

16. jan 2009 14:59

Ančica73,dobredošla na kulinariki.Upam da si recept že našla,drugče pa počakaj da se še katera javi. petardica

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

16. jan 2009 17:41

Poglej recept  Urssule z imenom skutino pecivo,to je nekaj takega kar iščeš! Pozdrav!

receptor

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

16. jan 2009 18:01

Vidiš Ančica73,pa so ga našli in mislim da ga bom poskusila narediti tudi jaz. petardica

Ančica73  

član od: 16.1.2009

sporočila: 4

18. jan 2009 10:53

Res sem nova tu, sicer prebirala sem recepte od kar se spomnim, tudi peka mi ni tuja, vprašala pa sem zato, ker mi je bilo pecivo res všeč in ne bi rada kar nekaj eksperimentirala. Škoda bi bilo, da mi ne bi uspelo. Tudi s posipanjem kokosa nimam težav... Sicer pa hvala za odgovore. Kozamurnik, to je sigurno to, se bom takoj lotila peke. Petardica, le poskusi, meni je bilo res dobro. Ančica73

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti