Krhki nohti

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

16. jan 2009 19:40

Lak ostane lepo tekoč zelo dolgo, če ga hranite v hladilniku. nitta

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. jan 2009 19:45

se nikakor ne strinjam. lake stran od hladilnikov!!! bolj pomembno je da kupite kvalitetnejši lak. tudi na morju ne dajem lakov v hladilnik. bannanna_v_slo ;)

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

16. jan 2009 20:39

rimljanka, čez naravni vir ga ni

kobra 1

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

16. jan 2009 22:29

Meni lak v hladilniku zdrži par let, na prostem pa je po enem letu že malta. Ne vem zakaj, ne vem kako to..., tudi z alessandrovimi laki je tako, saj pri meni, seveda so to le izkušnje in mnenje mene, moje sestre in večine prijateljic. Aja glede LCN- sama zaključujem prvo terapijo in če katera ne verjame, lahko pošljem ob koncu terapije slike od prej in od sedaj, res res pomaga. nitta Sporočilo je spremenil(a) nitta dne 16. jan 2009 22:30:58

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

17. jan 2009 10:27

Slabi nohti,in lasje so posledica pomanjkanja vitamina E .Jaz dobivam vitaminsko injekcijo vsakih 6 mesecev,po resekciji želodca  le ta ne sprejema vitaminov v normalni količini in je za to dodajanje nujno potrebno.To pomanjkanje pa se mi pokaže ravno z lomljenjem nohtov(čeprav so kratki) Potrebno pa je biti pozoren tudi na zdravje jeter,kajti tudi pri bolezni tega organa so bistvene spremembe nohtov.Vse kar sem napisal  so lastne izkušnje in premnogo posvetov s svojim zdravnikom.Sicer pa toliko,da tudi moški kaj pokomentiramo.Ostanite zdravi!

receptor

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. sep 2009 22:12

rimljanka je napisal/a:

[nazdravje][pivo][nazdravje][pivo]...........B kompleks v najbolj žlahtni obliki.........[nazdravje][pivo][nazdravje][pivo]B

[nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
ja, ali pa kvas če kateri zapaše ;) bannanna_v_slo ;)

Smexiika  

član od: 6.8.2012

sporočila: 22

26. mar 2013 21:59

.. vidim, da je tema že precej stara, pa vseeno.. sama imam preglavice z prekomernim izpadanjem las in groznimi nohti.. medtem ko sem čakala za dermatologa, mi je osebna zdravnica priporočila, naj pijem pivo, ker zaradi narave moje bolezni tablete iz preventive ne pridejo v poštev. Sem se kar precej načudila

Smexiika

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. mar 2013 22:11

 Za lase in nohte in kožo so dobri vitamini skupine B. Veliko jih je v kvasu in ker  pivo vsebuje tudi kvas, ti ga je zdravnica (verjetno mičkeno v hecu) priporočila. Bolj učinkovito (pa bolje za zdravje tudi) kot pitje piva je uživanje svežega kvasa. Nekateri ga imajo celo zelo radi, meni sicer okus ni nikoli potegnil.Lahko pa zjutraj, na tešče, spiješ kozarec vode, v katero zamešaš žlico jabolčnega kisa, žličko medu in za oreh kvasa. Ne bom glih rekla, da je to eliksir mladosti, škoduje pa definitivno ne.

lp

cervus

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

26. mar 2013 22:18

Pri izpadanju las in tenkih, lomljivih laseh toplo priporočam redno uživanje prosene kaše. 

tulka

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

26. mar 2013 22:30

Meni je zares (čeprav se sliši kot reklama) pomagal šampon Ilirije Subrina proti izpadanju las.

Takrat sem bila kar hudo bolna in je bila že po enem pranju občutna razlika.

začetnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti