Krhki nohti

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

16. jan 2009 13:08

Microcell 2000 (in ne 2001, ker je slabši). Dobiš ga v Muellerju. Imela sem krhke, žlebaste in razcepljene nohte, od uporabe tega laka dalje nimam nobenih težav več. Preverjeno. Samo ravnaj po navodilih. Košuta

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. jan 2009 13:13

men pa ta ni pomagal. zato sem prešla na lcn. pa še dolgo se mi ni strdil... glede strupenosti: lepo zluftajte stanovanje. bannanna_v_slo ;)

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

16. jan 2009 13:43

Čao, a tako. No, saj sem samo vprašala, ker sem ravno videla, da je bilo v eni reklami izpostavljeno, da vsebuje formaldehid. Sedaj imam sicer gelirane nohte, ki btw izgledajo res lepo, glede na to, kakšne porazne roke sem imela prej. Ker pa tega res ne nameravam imeti za vse večne čase, pa tudi prevelik strošek se mi zdi, bom po odstranitvi poskusila ta LCN, ker vsi pripovedujejo s takim navdušenjem,. Na gel se še vedno lahko vrnem. Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

16. jan 2009 14:31

Bom kar v tej temi izpostavila malo drugačen problem z nohti: kaj je narobe, če se trga koža obnohtja (ob korenu nohta, ne tista, ki raste preko nohta) Moj sin ima vse prste na rokah "scefrane". Te težave sem v otroštvu imela tudi jaz in od vsega sem si zapomnila le, da fajn boli, sploh če kožo zatrgaš. Česa organizmu primanjkuje (kateri vitamin, mineral...), pa se ne spomnim...lahko tudi, da je česa preveč...Niti nimam idej, kaj bi lahko bilo, ker ima sin pestro prehrano- od mesa, sadja in zelenjave. Na guglu pridem samo do "manikir" zadetkov. Mi zda kdo svetovati?

LP, V.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2009 16:10

Vilma, se mi zdi, da bi morala po odgovor k dermatologu. Vendelina jr.

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

16. jan 2009 16:25

Vendelina jr. je napisal/a:
Vilma, se mi zdi, da bi morala po odgovor k dermatologu.Vendelina jr.

Verjetno res...sem pa potiho upala na enostavnejšo rešitev, ker imam v spominu, da je vzrok pomanjkanje nekega vitamina. Sina namreč precej težko zvlečem k zdravniku.

No ja, če ga bo fajn bolelo, bo že šel.

LP, V.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. jan 2009 16:33

VilmaS, gotovo je pametno da se s sinom oglasita pri dermatologu. 

Mogoče ste pa doma s Krasa ali kakšnega drugega vetrovnega območja, kadar je pri nas suh veter, opažamo vsi, da se nam tudi koža suši.

Pri mojih tetah v Trstu je bila zraven umivalnika zmerom skledica z oljem in smo si vsi namazali roke, ustnice in komolce, zaradi suhega vetra. Poskusi dokler čakate na zdravnika, škodilo ne bo.

 

nola

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

16. jan 2009 17:22

B-kompleks, tako ali tako ga s hrano dobimo premalo. Kaj hitro se nam pozna na nohtih, koži ... pa še za zivčke je dobro.

 

kobra 1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. jan 2009 17:30

...........B kompleks v najbolj žlahtni obliki.........B

rimljanka - zasebno mnenje

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

16. jan 2009 18:47

rimljanka je napisal/a:

[nazdravje][pivo][nazdravje][pivo]...........B kompleks v najbolj žlahtni obliki.........[nazdravje][pivo][nazdravje][pivo]B

[nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
Bravo!!!! Tole je še najboljši recept! A si predstavljate, zjutraj v pisarno stopi šef, mi pa krigl na mizi, z izgovorom, da če hoče imet lepe in zdrave delavce, je to pač tako.... No, ideja je vsekakor fajna, samo najbrž bi imelo, ob vsakodnevni dozi b kompleksa v takšni obliki, to tudi še kako drugo posledico, ne samo trdne nohte.... Na zdravje! Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti