Krhki nohti

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

tema odprta - 16. jan 2009 10:55 | ogledi: 20.295 | odgovori: 51

Pozdravljeni!

Ponovno se obračam na vas,mogoče mi pa pomaga kakšen nasvet.

Zadnje deset dni opažam,da imam strašno krhke nohte na prstih rok.Luščijo se mi cele plasti nohtov in me že zelo jezi,saj je na pogled videt zelo neprijetno in pa tudi moteče.Imela sem že podobne težave,ampak tako kot sedaj pa še ne.Verjetno bo potreba po kakšnih vitaminih,ampak vseeno prosim,če obstaja še kakšen recept oziroma nasvet,kako omiliti zadevo.

Hvala vsem.

Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. jan 2009 11:12

ko se mi to zgodi - ponavadi jeseni ko pridem z morja - kupim lcn nail power lak za nohte (majo ga te nohtarce v ****ty parku ipd) in se z njim namažem: prvi dan ena plast, drugi dan druga plast, tretji dan vse dol, četrti dan spet prva plast in tko ponavljam kake dva tedna. ni šans da se ti pol še kej lomijo. več o tem: http://www.diva.si/forum/viewtopic.php?t=9678&hi bannanna_v_slo ;)

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

16. jan 2009 11:42

NAJBOLJŠE JE DA SI KUPIŠ PROIZVODE NAILTIQUES FORMULA 3 ,VERJEMI REZULTATI SO FUL DOBRI PREIZKUŠENO ,POTRJENO ,DELUJE -TI DAM LAHKO DAM TEL .ČE ŽELIŠ LP harmonika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2009 11:43

Nail power na nohte in vitamine! In minerale. V tabletah in naturi. Lepo v hipermarket in si nakupi tropskega sadja (ni najbolj poceni) in si naredi lepo supersolato (glej pod Vitaminska bomba, tisto kjer so ananasi, papaje, kiviji, mandarine....) Da ne govorim o oranžnem sadju: papaja, melona (okej, ta še tropska ni). Pa z malo volje se da tudi kak pesin sok spiti. Jej več sadja in manj mesa ter več surovega in manj kuhanega/pečenega. S tem tempom bi se morali v šestih tednih že kazati kakšni rezultati. Vendelina jr.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. jan 2009 11:49

hehe, cenzurirali so mi s*h*i*t*t*y park ;) bannanna_v_slo ;)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

16. jan 2009 11:57

Veliko prosa, prosena kaša v prehrani precej pogosto, zmleto proso (z lupino vred!!!), zmešaj z jogurtom ali medom in VSAK dan vsaj eno žlico pojej.....

rimljanka - zasebno mnenje

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

16. jan 2009 12:09

Tudi jaz imam ta problem, pa tudi še nisem ugotovila kaj je vzrok, niti kako odpraviti posledice. So samo obdobja ko je boljše ali slabše. Pa na splošno vredu jem - sadje, zelenjava (tudi sok rdeče pese), mesa skoraj da ne. Morda velja poskusiti tole kuro s proseno kašo. aby

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

16. jan 2009 12:29

NOHTOM LAHKO TUDI ŠKODUJE NEPRAVILNA UPORABA LAKOV ZA NOHTE,NAJBOLJŠE SE JE ODPRAVIT V SALON KJER TI BODO SVETOVALI PRAVILNO NEGO NOHTOV.Tudi sama sem imela zelo lepe nohte ,zaradi nepravilnega laka in preveč dolge uporabe so se mi začeli nohti cerpiti ,lomiti in po nasvetu in obisku dobrega salona imam sedaj nohte tipi top zdrave in spet dolge.Zato svetujem posvet pred nakupom lakov ,ker lahko nepravilna izbira naredi še več škode! harmonika

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

16. jan 2009 12:49

Čao, vidim, da nekatere uporabljkate ta LCN power nail lak. No, sedaj vidim, da je to to, ker sem že slišala za nek čudežen lak, ki ga dobiš v teh salonih v megamarketih. Sem pa tudi zasledila, da vsebuje formaldehid - 1,5%. Ali no to ful strupena zadeva? Samo kakšno mnenje bi rada slišala.... Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

16. jan 2009 12:53

Microcell 2000 (in ne 2001, ker je slabši). Dobiš ga v Muellerju. Imela sem krhke, žlebaste in razcepljene nohte, od uporabe tega laka dalje nimam nobenih težav več. Preverjeno. Samo ravnaj po navodilih. Košuta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2009 12:55

Anomis, vsi laki za nokte so raztopljeni v organskih topilih....ki pa potem izhlapevajo in ko vse izhlapi, je lak neuporaben, ker se ga ne da razmazati. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti