Seminarska naloga

matejčica  

član od: 24.8.2005

sporočila: 42

13. jan 2009 17:59

8599 te čisto razumem. Huda kri je pa na obeh straneh. Tudi jaz sem že enkrat dobila hladen tuš na temo pomoči pri seminarski nalogi. Kot pravijo osel gre samo enkrat na led. V prihodnje ti svetujem, da se obrneš na strani Cobiss-a, tam je veliko koristne literatre. Lp, Matejčica

8599  

član od: 12.1.2009

sporočila: 7

13. jan 2009 18:28

hvala metuljčica, sem tudi sama ugotovila, da bolje, da naslednjič drugje prosim za pomoč, saj ne da bi bili vsi negativno nastrojeni, samo če si v slepi ulici, ni fajn, da te nekateri še namenomo tam držijo 8599

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. jan 2009 18:56

8599, nikar nam ne očitaj negativne nastrojenosti, lepo prosim. Prideš, še čisto sveže vpisana žališ člane naše strani, pričakuješ, da ti bomo svetovali goljufanje, potem se pa še pritožuješ, da smo negativno nastrojeni.

Čakaj, kdo zdaj lahko komu kaj očita?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. jan 2009 18:58

8599 je napisal/a:
hvala metuljčica, sem tudi sama ugotovila, da bolje, da naslednjič drugje prosim za pomoč, saj ne da bi bili vsi negativno nastrojeni, samo če si v slepi ulici, ni fajn, da te nekateri še namenomo tam držijo 8599

 

No, meni se pa zdi, da ti  sama nekako nočeš iz slepe ulice. Ker toliko nasvetov, kot si jih tu dobila, kaže številne poti in možnosti, kako iz te presnete slepe ulice. Samo meni se zdi, kot da se bojiš, kaj bo, ko prideš iz te ulice. Kot da se bojiš, da boš zavila v napačno smer. Tega se pa res ni treba bati, vsaka pot nekam vodi, samo izbrato jo je treba in ne užaljeno cepetati, če te kdo kam naravnost ne pošlje.

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti