Suh zrak in težave

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

13. jan 2009 10:15

No, meni je Flixonase hudoooo izsušil nosno sluznico. Uporabljala sem ga samo toliko časa, da sem ukrotila prehlad in res grozno smrkanje, potem pa mi je totalno izsušil nosno sluznico. strelka

Aisha  

član od: 19.7.2006

sporočila: 77

13. jan 2009 10:23

OK, potem pa ne bom nabavila Flixonase in si bom poskusila pomagati kar s kremo Nisita, ki sem jo nabavila včeraj in vpliva dovolj blagodejno. Hvala! Aisha

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

13. jan 2009 18:01

Res je, kar ste napisali glede Flixonasa. Jaz ga namreč moram uporabljati v obdobju cvetenja in po petnajstih letih uporabe po nekaj mesecev skupaj, je verjetno ravno ta krivec za moje težave. Vendar brez zdravil spomladi ne bom zdržala. Sicer pa mi bo verjetno dobro svetoval otolog, pri katerem sem naročena. Aisha, hotela sem ti svetovati, da te težave niso nedolžne in jih je brez veze sam zdraviti. Pa zakaj hudiča pa plačujemo zdravstveno zavarovanje ? Pojdi k zdravniku in če nimaš alergije, bo Nisita čisto O.K.. Če pa imaš alergijo, pa se bo treba stvari malo drugače lotiti, prva stvar pa je izogibanje alergenom. LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

Aisha  

član od: 19.7.2006

sporočila: 77

16. jan 2009 9:44

Pozdravljeni! Ponovno jaz. Tokrat le zato, da se vam zahvalim za nasvete. Očitno je, da nimam alergije. Namreč krema Nisita je po 4 dneh uporabe rešila vse. Nič več ne kiham in ne smrkam, ponoči ponovno spim kot hrček, pa tudi božična zvezda je lahko ostala doma. Očitno sem imela nosno sluznico tako uničeno in izsušeno, da me je motilo vse. Tudi, če sem v trgovini šla mimo police s pralnimi sredstvi, sem kihala in smrkala. Vse je mimo in jaz ponovno živim normalno. Hvala vsem in lepo zimo vam želim! Aisha

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

16. jan 2009 10:33

Najboljše za vlaženje nosne votline je Sterimar. Naravna morska voda. Dobiš v lekarni brez recepta. Tudi sama sem hud alergik. Sedaj sem že začela piti tabletke. Drugaše pa bi ti svetovala le Sterimar in nato kremo Nisita. Obvezno vlažilce na radijatorjih. Veliko vode popit čez dan. Pa tudi kakšna dieta pomaga. Vse alergije so križno povezane z določeno hrano. Jaz ob zaužitju sveže jabolke ali hruške dobim ustnica, kot bi imela čez in čez bunkice herpesa. Srbi me nebo, uho, nos, oči....Pa sem mislila, da če bom to redno delala, da se bo telo navadilo. Zdravnik me je opozoril, da to ne drži in naj se alergenom raje izognem. kruhy

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

16. jan 2009 11:30

No, Aisha, to je pa lepa novica! Super!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti