Strjenka se ni strdila

shakra  

član od: 31.3.2007

sporočila: 75

15. jan 2009 17:33

Vendelina.jr, hvala ti, človek se celo življenje uči. Kaj je za koga biti mlad ne vem, jaz se res pri 40-tih počutim mlado. 1. Najprej ti moram povedati, da se ponavadi ne držim recepta in potem mi mož vedno to očita, če se slučajno kaj ponesreči. Ker pa je on prinesel recept, še dobro, da sem se ga držala, ker potem bi bila spet jaz kriva za polomijo. 2. Ker ponavadi kuham in pečem tisto, kar je meni všeč (predvsem pecivo), sem mu po dolgem času ustregla. Saj veš, včasih moraš pokazati malo prave volje. Če mu ne bi ustregla, bi me spet vlekel v slaščičarno, kjer vedno izberem napačno torto. 3. Zato ker se želim izogniti slaščičarnam, se želim specializirati v pripravljanju različnih krem in vidim, da bom najboljšo pomoč dobila na kulinarčni sloveniji. Torej hvala za nasvete, od zdaj naprej bom raje delala sadne kreme iz konzerviranega sadja. Kmalu pa pridejo navrsto še jogurtove in druge strjenke. Pri prvi polomiji se spet javim. lp, shakra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti