Maturantska obleka za punco

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

21. mar 2011 21:33

Majo pa na sanjska.obleka.si zeelooo lepe oblekce :). Da pa ne bom čisto iz teme lahko pa povem, da sem si jaz lani obleko izposodila v krinolini. Bila je živo oranžne barve, do bokov čisto oprijeta potem pa skoraj A krilo. Nikoli ne bom te odločitve obžalovala, saj bi dala veliiiiko več denarja za tako obleko če bi si jo dala narediti ali pa jo kupila. http://www.krinolina.si/s1a220/maturantske-obleke/mat

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. mar 2011 6:38

Nekaj je v BTC (masa trgovin), pa sem videla čisto srčkane stvari v Emporiumu in tudi v Peek Cloppenberg v Supernovi na Rudniku (v sekciji cocktail oblekic so srčkane barvaste stvari).

Vendelina jr.

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

22. mar 2011 7:02

Mi smo za našo maturantko kupili januarja letos v Outletu pri Benetkah zeelo ugodno, res pa je, da je že njihova 44 naša 42, tako da bi znal biti zaradi postave malo problem v Outletih ( večina), ta čas ( glede na sezono) pa mislim, da tudi cene niso več tako ugodne.

Kaj pa izposoja pri nas?

 

lp



robida

Sporočilo je spremenil(a) Robida dne 22. 2011 07:02

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

22. mar 2011 8:03

V BTC se lahko dost dobrih stvari najde. Samo pazite če je maturantka taka kot jaz in bi umrla če bi kdo imel isto obleko kot ona. Največ oblek je ponavadi iz By American, sem probala par oblek tudi tam ampak material je grooozen pa tudi odnos prodalalke je bil grozen.

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

22. mar 2011 8:10

Ja, saj prav to jo žuli, da bi še kakšna imela enako oblekco....

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

22. mar 2011 9:33

Trixi če jo bo kupovala v Italiji še ne pomeni da ne bo nihče drug imel iste. Moji 2 sošolki sta imeli isto obleko pa jo je ena v Italiji kupila, druga pa v By American. Jaz sem si jo ravno zato sposodila.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. mar 2011 9:50

trixi, pošlji me e-naslov, ti bom en link poslala, da vidiš kratko oblekico za posatvo, kot jo ima tvoje dekle; meni se zdi izjemno primerna, kupljena je pa pri nas, v Peek und cloppenburg

Mamamia

mamamia

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

22. mar 2011 10:37

mamamia je napisal/a:

trixi, vseeno si poglej tisti link, je gor tudi nekaj oblikic za dekleta, ki niso suhice. Ideja ni nikoli odveč.

 

Sem pogledala link sanjska.obleka.si, in ugotovila, da je to posredniška internetna prodaja, nič drugega. Da torej plačaš ceneje, če sama nabaviš na ta način, saj teh oblek nimajo v trgovini.

 

Je pa nekaj takih gor, da bi tvoji hčeri verjetno pristajale.

Mamamia



mamamia



Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 21. 2011 18:57

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 21. 2011 18:58
mamamia tole s sanjsko obleko ne bo čisto držalo. Pri njih imajo na zalogi za vsak model samo eno številko v eni barvi - pač samo eno obleko istega modela. Za ostale številke in barve pa ti v Italiji naredijo obleko določenega modela po tvojih merah. Zato je tudi potrebno obleko naročiti 10 tednov pred dogodkom. Mi smo lani tam oblekli našo birmanko in njeno botro. Obleki sta bili narejeni po njunih merah - nekaj malih popravkov je naredila le njihova šivilja v sosednjem lokalu. Še o ponovljivosti oblek na istem dogodku: lastnica si zapiše za katero priložnost oz. dogodek bo obleka narejena in za to priložnost ne more naročiti nihče več tega modela - niti v drugi barvi ne. Da to drži lahko potrdim sama, ker je hotelo imeti isti model v drugi barvi hčerina sošolka in resnični ni šlo. Mi smo bili z izvedbo v Sanjski obleki zadovoljni. http://www.mojalbum.com/tajda

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. mar 2011 11:38

Modeli na njihovem linku niso delo njihovih rok oziroma šivilj, ampak obleke nabavljajo preko spleta, to sem hotela jasno povedati. Imajo pač vsake po en model, jasno,da ne bodo delali zalog. Z malo truda se najdejo direktne povezave in se obleka lahko kupi tudi ceneje.

Deset tednov pred dogodkom naročilo? No, mi smo jo kupili direktno v ZDA, in verjameš ali ne, v štirih dnevih je od tam prispela v LJ na carino. Na netu so podatki z merami, na podlagi katerih si določiš številko, tako da je malo možnosti, da usekaš mimo glede velikosti.?

Možnost, da imata dve enako obleko? Nečakinja je na to vprašanje odgovorila, da ji je povsem vseeno. Ona se v svoji dobro počuti in če se še katera, toliko bolje. Vzela kot hec, totalno neobremenjena s tem.

 

Očitno gre za italijanske modele, če ti tam sešijejo obleko po želji.  Ker verjetno se ne bi šli tega, da bi po modelih z linka šivali obleke za stranke za nadaljnjo prodajo.

 

Verjamem, da ste bili zadovoljni, o tem sploh ne dvomim. Da gre zgolj za posredovanje modelov oblek sem posebej omenila zgolj zato, ker sem pričakovala, da se na linku pokažejo stvaritve slovenskih avtorjev, ne pa izbor oblek s tujih linkov. 

So pa obleke res lepe, o tem ni nobenega dvoma.

 

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. mar 2011 12:15

To, da sta imeli dve ženski podobno oblačilo, se je in se bo zgodilo tudi na red carpetu, kjer se nosijo stvari izdelan v zelo majhnih serijah.  V svetu navadne konfekcije je pa ta možnost seveda večja.

Če se ženski zgodi, da ima še ena tako/podobno oblačilo, se oni drugi čestita za dober okus in potem se preostanek večera preživi v prepričanju da je "moja" izvedba mnogo boljša.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti