Maturantska obleka za punco

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

21. jan 2009 0:05

kakšno velikost pa iščeš? ycrna

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. jan 2009 8:30

Okej, bom citirala samo sebe nekaj topicov nazaj: Outlet, outlet, outlet. V januarju morajo prodati čim več in zato so cene oblačil iz prejšnjih sezon zelo ugodne. In išči tisto, čemur se reče "svečana poletna obleka" in ne kake večerne grozote z grozno veliko kamenčki in to postnovoletno kičarijo v kombinaciji z večikonočno kičarijo...... Vendelina jr.

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

21. jan 2009 9:26

Lovebeyba, kakšno številko obleke pa iščeš? Moja sodelavka bi prodala hčerkino, zelo lepo maturantsko obleko, ampak vprašanje, kakšno številko iščeš ti. leny

neznan uporabnik

21. jan 2009 19:17

iščem številko 36-38 lovebeyba

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

21. mar 2011 11:06

Pozdravljeni, bom tu nadaljevala temo. Moja hči si za maturantski ples želi oblekico kupiti v Italiji. Pri nas je že iskala, vendar ni našla nič primernega, saj je precej visoka in malo močnejše postave v bokih. Seveda želi biti mladostna in v barvnih trendih pomladi. Ali mi lahko svetujete kje v Italiji (Trst, Udine, Gorica) bi lahko našli kaj primernega? Na nakupe namerevamo v tem tednu.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. mar 2011 12:37

vpiši to v iskalnik: new york dresses, izberi na levi evening sresses, pa naj si otrok (z mamo vred) malo pogleda, primerjaš cene pri nas, v Italiji in dobiš en pregled, ali pa dobi otrok kako idejo, saj tudi naše šivilje delajo čudeže.

Mamamia

 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. mar 2011 15:47

Trixi, kaj pomeni "malo višja" v centimetrih? In "malo močnejša" v bokih? Ker, če je višja od 175 centi, potem italijanska ponudba v trgovinah ravno ne dela čudežev (prej bi rekla, da se potem zna kaj na dunajskem koncu najti....). Drugače pa upoštevaj nasvet mamamie.

In raje reci, da ima hči ženstvene boke. Ki poplesujejo v ritmu glasbe, kadar hodi. Vidiš diferenco?

 Izraz "malo močnejše" ne pomaga.

Vendelina jr.

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

21. mar 2011 18:19

Draga Vendelina, precej visoka in malo močnejše postave v bokih - sem napisala . To pomeni, da je visoka 178 cm, čez boke pa širša in tudi čez trebuh (hruškasta oblika) - ima malo preveč kg. Ampak lepe dolge noge. Hči si je že zamislila stil obleke, ki ne bo do tal. Ne iščemo tisto klasično večerno obleko zgolj za eno priložnost, ampak mladostno oblekico, ki jo lahko obleče tudi še kak evening pary. Na sanjska.obleka.si v Kamniku je čuda oblekic in če ne bo šlo drugače bo moja zelo dobra šivilja morala rešit situacijo... Vseeno pa glede na izkušnje upam, da še kje lahko najdemo za nižjo ceno kaj luštnega.... Saj ne rabimo svile....

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. mar 2011 18:52

trixi, vseeno si poglej tisti link, je gor tudi nekaj oblikic za dekleta, ki niso suhice. Ideja ni nikoli odveč.

 

Sem pogledala link sanjska.obleka.si, in ugotovila, da je to posredniška internetna prodaja, nič drugega. Da torej plačaš ceneje, če sama nabaviš na ta način, saj teh oblek nimajo v trgovini.

 

Je pa nekaj takih gor, da bi tvoji hčeri verjetno pristajale.

Mamamia



mamamia



Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 21. 2011 18:57

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 21. 2011 18:58

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

21. mar 2011 21:10

Pozdravljena Trixi, ceprav zivim v Trstu in delam v Gorici, bi ti tezko svetovala, kje bi lahko kupila kaj primernega. V Italiji bo tezko dobila kaj za svojo postavo. V prodajalnah z oblekami za najstnisko generacijo imajo obleke samo do italijanske mere 44 (izjemoma 46). Pa se prodajalke vas bodo najprej kriticno (veckrat celo pomilujoce) pogledale in potem rekle: tako velikih mer pa pri nas nimamo! Osebno bi za tak nakup sla v BTC v Ljubljano in tam iskala po trgovinah. Do sedaj sem vedno naletela na izredno prijazne prodajalke, ki so se zelo potrudile in so znale tudi primerno svetovati. ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti