Maturantska obleka za punco

neznan uporabnik

tema odprta - 9. jan 2009 18:59 | ogledi: 23.993 | odgovori: 49

Letošnje leto imam maturantski ples in imam problem, kje kupiti, sposoditi ali dati šivati maturantsko obleko v okolici Celja. tudi do Maribora ali Ljubljane nebi bil problem iti. vsakega namiga bom vesela.

lp, lucija

lovebeyba

Temo je spremenil(a) lovebeyba dne 09. jan 2009 19:00:22

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

9. jan 2009 19:27

Tule je bilo nekaj govora na to temo. Sicer za fanta, ampak bilo je tudi nekaj namigov za punce: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1712 Drugače sem pa jaz svojo obleko kupila pri Barbari Plavec, butik je imela v WTC Ljubljana. Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 09. jan 2009 20:19:10

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

9. jan 2009 20:07

Sama sem dala maturantsko obleko delati v Žalec k Maji Štamol. Nora izkušnja, kako je to lep občutek ko nekdo točno ve kaj hočeš, kaj ti paše... Res priporočam. Drugače pa v Laškem je tudi en butik, tam pa sem dala delat obleko za birmo in sem bila tudi zelo zadovoljna, Vlasta se imenuje, tukaj pri policiji je, nasproti narodnega doma. nitta

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

9. jan 2009 20:10

Jaz sem jo dve leti nazaj dobila v emporiumu, sicer imajo visoke cene, pač znamka je le znamka, ampak jaz sem bila ekstra zadovoljna! ycrna

neznan uporabnik

9. jan 2009 22:31

nitta če ni skrivnost, kakšna je bila pa cena izdelave? lovebeyba

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

10. jan 2009 3:05

Oprosti za pozen odgovor. Pri Maji Štamol sem dala takrat še v tolarjih nekje okoli 80.000 SIT, dobro, glede na to da šiva obleke za misice in tako dalje, se mi ni zdelo pretirano, blago je pa tudi lepa svila. V Laškem pa je ravno lansko pomlad dala sestra delat obleko (na poroko najbolše prijateljice je šla in ker je bila visoko noseča je prišlo bol kot ne le to v poštev), je pa dala tu nekje 300e. Za točno številko ne vem, se pa je gibalo tu okoli. Pri obeh smo bili do sedaj vsi maksimalno zadovolni. Res da je cena malo večja, zdaj tako verjetno še več ko je vse gor šlo, samo jst sm oblekco oblekla za 2 maturanca in sestrino poroko, pa še vedno jo včasih, ko je tako lepa... Upam da ne zgleda to kot neka reklama, je le moja izkušnja. nitta

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

10. jan 2009 22:41

Lovebeyba, kakšno cifro pa nosiš? Lahko tudi na zs, če hočeš. Imam namreč dve obleki, mogoče bi ti bila pa katera prav in všeč. Ena je delana v Žalcu v zgoraj omenjenem butiku. RadaJem

angela33  

član od: 28.2.2008

sporočila: 71

11. jan 2009 9:06

Prejšnji teden sem šla malo čez Halo A, v BTC v Ljubljani, in zašla tudi v trgovino s svečanimi oblekami, kjer so tudi imeli popuste. Je pa poleg trgovine Sariko, mislim, da je to drugi vhod. Izbire je bilo veliko. angela33

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

20. jan 2009 15:03

Mi imamo tudi maturantko,obleko smo kupili v Novem mestu,imajo preko sto oblek. dididala

solan  

član od: 13.12.2008

sporočila: 28

20. jan 2009 17:41

V okolici Celja lahko pogledaš v Levcu- Dijana Kotnik-Lavtižar, v Žalcu-Maja Štamol in v Šoštanju-Jana Pirečnik-Knapič, vse so modne oblikovalke in šivajo za misice. Tudi mi imamo maturantko in smo obleko dali šivati v Žalec k Maji Štamol, hčera je kar žarela,ko ji je Maja svetovala, noro kot je rekla nitta. Upam, da kaj najdeš. lp solan

neznan uporabnik

20. jan 2009 21:36

jaz tudi upam da bom kaj našla... pri maji Štamol sem bila pred kratkim ampak se mi zdijo obleke za moj žep malo predrage...obleke ki mi jih je pa razkazala so pa res lepe... trenutno sem v fazi iskanja obleke da bi jo od katere bivše maturantke kupila po ugodni ceni... lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti