Parfum

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

tema odprta - 8. jan 2009 11:46 | ogledi: 4.148 | odgovori: 35

Vem, da ne sodi na ta forum, ampak ker sem bila na mnogih forumih neuspešna, vprašam še tukaj:

Kje naj dobim parfum Ulric de Varens Duo Poudre?

Zgleda tako:

http://brand.lady8844.com/imageFiles/2007-1-31/2007-1-3

To je v bistvu ful cenen parfum (stal je kakih 2000 sit), dobilo se ga je v DM-u, moram še prodajalke nažicat, da povprašajo če ga je še sploh kje kaj. Skratka nanj me vežejo nostalgični spomini in ga NUJNO rabim.

Če ga katera zasledi naj me lepo prosim obvesti na zs. Hvala

Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jan 2009 12:22

Draga, sem malo pogledala na eBayu in tam tega ni. Je sicer deset drugih frejgrensov od Ulrica, tega pa ni. In če ni na eBayu, potem ga verjetno ni v realnem svetu.... Vendelina jr.

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

8. jan 2009 12:25

S parfumi je tako, da nekateri včasih ensotavno izginejo iz naših trgovin. Razlogov je več : ali ga nihče več ne uvaža, ali ugasne prozvajalec, blagovna znamka,... Tudi sam sem imel podobno izkušnjo. Pred dolgimi leti sem nekoč na djutiču na pariškem letališču kupil parfum Ted Lapid. Nekaj najlepšega, kar sem do tedaj povohal. No in kmalu zatem sem spoznal mojo sedanjo ženo. V šali sem večkrat rekel, da se enostvano ni mogla upreti mojemu parfumu. Kakor koli, čez nekja let sem želel ta parfum ponovno kupiti pa ga ni bilo več nikjer. Ne pri nas, ne v tujini. Tako da, ja Začetnica te povsem razumem. Jaz sem se potem moral navaditi na druge arome in dišave, kaj češ. LP hedonist

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. jan 2009 12:31

Vem, ampak problem je v tem, da imajo sicer v DM-u celo serijo parfumov tega proizvajalca (vsaj 5 ženskih in 5 moških), tega pa ne. Vsekakor bom še malo raziskovala. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. jan 2009 12:34

http://www.princesa.si/catalog/ Hedonist bodi pozoren na to stran. Baje grejo v nabavo parfuma Ted Lapidus. Kakšen in kateri nevem ker ni slikice. Lahko se prijaviš in te obvestijo ko bo na zalogi. Tudi naj bi bil eden od Ulrica de Varensa (se tudi ne ve kateri) in sem ga prednaročila, ker ga potem še vedno lahko odjavim. Na sploh imajo na tej strani parfume, ki so nekako šli s trga. Pred kratkim je bila cela evforija glede Indian summer od Presleyeve. Začetnica Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 08. jan 2009 12:35:01

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. jan 2009 12:36

Vendy hvala za trud, ampak tako lahko se ne bom vdala. Prav gotovo je nekje na obličju zemlje in jaz ga bom dobila. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. jan 2009 12:38

V Mb v Mullerju ga ni, če boš ti pri volji za pogledat se priporočam. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. jan 2009 12:44

Basti hvala, ampak ta forum sem preletela že čez in čez. ;-) Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti