Parfum

mimoza5  

član od: 14.5.2007

sporočila: 74

9. jan 2009 10:32

ZAČETNICA. Mene pa zanima, kjer si dobila tale www.princesa.si naslov. Namreč mislim, da veliko parfumov iz izbora več ni v izdelavi. Tako zagotovo, na 6 strani, ni več Exulta od Naomi Campbell in to že nekaj časa se več ne proizvaja. mimoza5

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

9. jan 2009 10:42

Lahko da se proizvaja, ne dobavljajo pač več v Slovenijo. Naslov sem dobila na enem od kozmetičnih forumov. Kot sem povedala pa so znani predvsem po tem, da dobavljajo parfume, ki se jih pri nas ne da več dobit. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

9. jan 2009 10:46

Sicer pa sem ravnokar dobila mail od DM-a in pravijo, da ne sodelujejo več s tem dobaviteljem. Vmes se je torej zamenjal dobavitelj teh parfumov (oz. te znamke), ki se je odločil, da tega parfuma ne bo več uvažal. Zdaj pa nevem če je dobavitelj enak za celo Slovenijo al ima DM enega dobavitelja, Leclerc npr. drugega itn. Začetnica

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

14. jan 2010 13:47

Jaz pa sem dolgo uporabljala Musk od Krke, ki pa ga tudi ni več zaslediti po trgovinah in drogerijah. Ga je mogoče katera kje opazila...ker je bil eden tistih, ki ga lahko uporabljaš leta.. lp petardica

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

14. jan 2010 16:11

preveri v DM. Mislim da sem tam pred kratkim videla deo Musk. LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti