Lonček za kavo

uršaša  

član od: 16.10.2010

sporočila: 9

1. dec 2010 23:03

ZAČETNICA je napisal/a:
Vendy že špila. Sicer pa najbolj nora cena kar sem jo doživela je bila na Markovem trgu v Benetkah 8 € za kapučino. Začetnica
se podpišem pod to! je pa bila reeeees dobra;) Sicer je to že malo zastarela tema, ampak vseeno... kje ste kupile te termo šalčke? seveda po zmarni ceni- tam do 5 evrov. aladdinove so ful lepe ampak si zaradi moje nerodnosti raje ne privoščim dragih lomljivih stvari:) prejšnji teden so v hoferju imeli akcijo 2 šalčki za 5 evrov- res lepe! jaz se seveda naložim z 2ma škatlama in še nekaj drobnarijami, na blagajni pa ugotovim da sem brez denarnice... šment:) uršaša

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

1. dec 2010 23:32

uršaša je napisal/a:
ZAČETNICA je napisal/a:
Vendy že špila.

Sicer pa najbolj nora cena kar sem jo doživela je bila na Markovem trgu v Benetkah 8 € za kapučino.

Začetnica



se podpišem pod to! je pa bila reeeees dobra;)

Sicer je to že malo zastarela tema, ampak vseeno... kje ste kupile te termo šalčke? seveda po zmarni ceni- tam do 5 evrov. aladdinove so ful lepe ampak si zaradi moje nerodnosti raje ne privoščim dragih lomljivih stvari:)
prejšnji teden so v hoferju imeli akcijo 2 šalčki za 5 evrov- res lepe! jaz se seveda naložim z 2ma škatlama in še nekaj drobnarijami, na blagajni pa ugotovim da sem brez denarnice... šment:)

uršaša

 

V hoferju :) hehe... zelo zadovoljna... držijo komot 4 ure (za kaj več ne vem, ker sem se še to "mučla", da sem tak dolgo čaj pila :D ). Drugače pa vem, da so jih v lidlu meli ( mislim da lani decembra, mogoče bojo tut letos), 1 je bila okol 4€ .... Sem pa vidla tut v interšparu (tam ko so oni izdelki Tochiba al nekaj takega), samo je bila 1 10€.... Lahko pa se v kakem hoferju pozanimaš, če še majo ( take zadeve dobim ponavadi v hoferju v hočah (blizu MB)... če majo se probaj zmenit za preskladiščenje v tebi bližji hofer, če ti ta ni pri roki).

 

Lp,

Petya

uršaša  

član od: 16.10.2010

sporočila: 9

2. dec 2010 10:19

Petya je napisal/a:
Lahko pa se v kakem hoferju pozanimaš, če še majo ( take zadeve dobim ponavadi v hoferju v hočah (blizu MB)... če majo se probaj zmenit za preskladiščenje v tebi bližji hofer, če ti ta ni pri roki).

 

Lp,

Petya
ko je v hoferju akcija rabiš samo srečo (ali veze:) da kaj dobiš... še isti dan sem šla v hoče, naslednji dan pa v slo. bistrico, pa niso več imeli:( eh, se bo že še kje kakšna za mene našla :)) uršaša

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

2. dec 2010 21:48

uršaša je napisal/a:
Petya je napisal/a:
Lahko pa se v kakem hoferju pozanimaš, če še majo ( take zadeve dobim ponavadi v hoferju v hočah (blizu MB)... če majo se probaj zmenit za preskladiščenje v tebi bližji hofer, če ti ta ni pri roki).

 

 

Lp,



Petya




ko je v hoferju akcija rabiš samo srečo (ali veze:) da kaj dobiš... še isti dan sem šla v hoče, naslednji dan pa v slo. bistrico, pa niso več imeli:( eh, se bo že še kje kakšna za mene našla :))

uršaša

 

Res? Jaz sem v Hočah vedno dobla kaj iskala, še kak tedn po akciji ( sploh tiste posteljnine, ki je v Hoferju za Planetom Tuš pošla v dveh urah)... Sej pravim, probaj poklicat malo okrog ( to še ena stvar ki mi je pri Lidlu bolj všeč, ti oni pošičejo in preskladiščijo, če želiš in če imajo).

 

Upam, da ti jo uspe najt :)

Petya

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti