Kataloške prodaje

MARTA1  

član od: 17.10.2008

sporočila: 33

tema odprta - 7. jan 2009 11:36 | ogledi: 2.934 | odgovori: 20

Pozdravljeni,

pravkar sem spet preverjala moja naročila pri kataloški prodaji OTTO, zopet in še nič.

Namreč že od novembra čakam določena naročena oblačila, a vedno je odgovor - nismo še dobili, skladišče nima tega na zalogi, proizvajalci podaljšujejo roke. A je to normalno, namreč tako slabih izkušenj s kataloško prodajo nimam, letos je katastrofalno (pri OTTO)? Kakšne so vaše izkušnje?

lp

MARTA1

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

7. jan 2009 13:57

MARTA1 jaz kar pogosto naročam preko kataloške prodaje in to preko Neckermanna. Je super. Takojšen odgovor. Na njihovi strani imam tudi gleslo tako, da lahko takoj spremljam ali naročeno imajo, ali je razprodano, pričakujejo dobavo, kdaj je paket pripravljen, kdaj je oddan na pošto in slično. Rada pa naročam pri njih ker imajo tudi plačilo ona obroke. Pri ostalih MODA, OTTO plačila na obroke ni. Ker naročam večje zneske (predvsem za otroke) mi to prav pride. Plače so majhne. Zelo redko se mi zgodi, da naročeno ni prav saj imajo kar v redu številke. Tako, da vse pohvale za enkrat. Lepo se imej. mial

Peca  

član od: 31.12.2004

sporočila: 38

7. jan 2009 17:06

Tudi sama imam z Neckermannom zelo dobre izkušnje. Prijazni, roba je večinoma v redu. Plačujem na obroke. LP Peca

macek muri  

član od: 5.11.2008

sporočila: 107

7. jan 2009 17:12

Tudi jaz naročam pri Neckermannu do sedaj brez problemov.Občasno pri Quelle tudi brez problemov. macek muri

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

7. jan 2009 17:25

Tudi sama nakupujem preko Neckermana.Med drugim smo tam kupili tudi obleko za sina ,ko je šel k birmi,kolegica pa je tam kupila celo obleko za maturantski ples za sina.Obe sva bili zadovoljni.Dobro pa je tudi to ,da lahko plačaš na obroke preko položnic.Enostavno. kriznana

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

7. jan 2009 18:09

Jaz pa vedno kadar naročim preko kataloške prodaje naredim tako. Roba ki prispe takoj prevzamem, za  ostalo pregledam  račun in storniram vse kar naj ne bi bilo poslano v razumnem roku.Kakšne bunde res ne rabim sredi februarja.

mizarka

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

7. jan 2009 18:44

Pred tremi leti sem pri Ottu naročila spodnjice in dobila sem jih v dogovorjenem roku. Sem pa letos konec junija pri Neckermanu naročila poletno oblekco za hčerko in sem jo dobila septembra!!?? O pralnih kroglicah, ki sem jih naročila istočasno, pa še danes ni ne duha ne sluha. Jih ni na zalogi. Tko da... ATNES

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

7. jan 2009 19:22

mizarka je napisal/a:

Jaz pa vedno kadar naročim preko kataloške prodaje naredim tako. Roba ki prispe takoj prevzamem, za  ostalo pregledam  račun in storniram vse kar naj ne bi bilo poslano v razumnem roku.Kakšne bunde res ne rabim sredi februarja.

mizarka
Kako pa misliš to "storniram račun"??!!Vrneš? Jaz sem pri Nec.imela samo enkrat slabo izkušnjo,ko sem naročila plašč v akciji,ki pa ni kljub obljubam nikoli prispel.... petardica

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

7. jan 2009 20:08

Meni je pri Neckermanu tudi fajn in tja pa sm kaj naročim. Nazadnje sem moško pižamo in žametne hlače. Z obojim zadovoljni. Všeč mi je ker imaš svoj račun na njihovi strani, kjer spremljaš stanje naročila in tako že prej veš, če česa ni in da ti ne bodo poslali. Pa ful mi je dobr k ti ni treba plačat ko dobiš ampak maš plačilo v 15 dneh. Če ti pa pač ni všeč ali prav,pošlješ nazaj,brez kakega kompliciranja in potem čakanja,da ti vrnejo denar. Res super!!! evagirl

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

7. jan 2009 20:28

Ko dobiš račun na njemu vedno piše ime izdelka in predvideni datum dobave.Plačaš pa vedno samo tisto, kar si dejansko dobil. In v kolikor je ta  predvideni datum dobave zame nesprejemljiv pokličem in storniram. Vedno delam tako in ni nobenih težav.

mizarka

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

7. jan 2009 20:33

Ali pri Quelle naročate enako konfekcijsko številko kot jo kupujete doma v Sloveniji? Namreč danes je prišel njihov katalog pa mislim naročiti en trenčkot, pa imam št. 42 pri nas. A moram naročit kaj manjšo oz. večjo? Kakšne so vaše izkušnje? Hvala zoja2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti